Myles Jury vs. Georgi Karakhanyan i Adam Borics vs. Derem Campos na Bellator 243

USA Today

Kolejne walki w karcie sierpniowej gali.

Jak poinformowały portale Combate i MMAjunkie, podczas gali oznaczonej numerem 243 dojdzie do pojedynków Mylesa Jury’ego (18-5, 8-4 w UFC) z Georgi Karakhanyanem (29-10-1 1 NC) w wadze lekkiej oraz Adama Boricsa (14-1) z Derekiem Camposem (20-10) w umownym limicie 150 funtów.

Jury zadebiutował w Bellatorze pojedynkiem z Hendersonem, który przegrał na punkty. Później weteran UFC pokonał Brandona Girtza na gali Bellator 239.

Karakhanyan ostatni raz walczył w lutym pokonując przed czasem Paula Redmonda. Wcześniej 35-latek brał udział w turnieju wagi piórkowej jednak już w I rundzie został błyskawicznie znokautowany przez A.J. McKee.

Rownież Borics i Campos brali udział w turnieju, pochodzący z Węgier Adam w I rundzie zmagań znokautował Pata Currana, ale później musiał uznać wyższość Darriona Caldwella. Z kolei Campos rozpoczął turniej od wygranej z Danielem Strausem a następnie przegrał przez poddanie z McKee.

Gala Bellator 243 odbędzie się 7 sierpnia w Uncasville, w walce wieczoru Michael Chandler podejmie Bensona Hendersona w rewanżowym starciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *