Murilo Rua o walce swojego brata.


(fot. www.yorkblog.com)

Murilo „Ninja” Rua wypowiedział się na temat przyszłej walki swojego brata Mauricio. Według niego kluczowym elementem może być doświadczenie jakie posiada „Shogun”, który wygrywał między innymi z Rogeiro Nogueirą, Alistairem Overeemem czy Ricardo Aroną.

„Jon Jones jest szanowanym sportowcem, ale mój brat jest faworytem ze względu na doświadczenie jakie posiada, walczył z zawodnikami trudniejszymi niż Jones. Mój brat to udowodnił i wygra. Facet bardzo tego chce, nie ma nic do stracenia, ale doświadczenie może być zróżnicowane. Jest on obecnie jednym z najtwardszych zawodników w MMA, jest wysoki i ma dobrą kondycję , on rozwija się, więc musi to być piekielnie dobra walka.  Niestety zostanie uszkodzony, bo pięści mojego brata znajdą jego twarz. Jon Jones nie jest największym wyzwaniem dla Mauricio. Mój brat miał już kilka takich i to będzie kolejna walka w jego karierze. ”

7 thoughts on “Murilo Rua o walce swojego brata.

  1. Shogun udowodnił już nie raz, że jest prawdziwym mistrzem i jednym z najlepszych zawodników mma na świecie. Jones ma wielki potencjał, ale nie wydaje mi sie, żeby sobie poradziłz Mauricio. Dziwi mnie troche że Jon Jonse jest faworytem bukmacherów – przecież to on jest aktualnym mistrzem i był mistrzem PRIDE. Być może ma na to wplyw to, że mial dłuższą przerwe po kontuzji.

  2. Shogun to przede wszystkim wspaniała stójka, co pozwoliło mu wygrać w walce z Mashida. Jednak jego obrona przed obaleniami już taka dobra jak Mashidy nie jest ,co daje Jones spore szanse na wygrana.

  3. Mam tylko nadzieje ,ze JJ nie zbombarduje łokciami Shoguna.Rua jest znany ze swojej agresywnosci i brutalnosci i przykro bedzie patrzec jak zostanie w ten sposob pokonany.Niestety taki scenariusz jest mozliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *