Mistrz wagi średniej Bellatora Rafael Carvalho jest otwarty na przyjęcie Ronaldo Souzy i Gegarda Mousasiego do organizacji

Mistrz wagi średniej Bellatora Rafael Carvalho z przyjemnością przywitałby w swojej dywizji zawodników UFC Ronaldo Souzę i Gegarda Mousasi.

Ronaldo „Jacare” Souza w ten weekend na gali UFC on FOX 24 stoczy swoją ostatnią walkę w kontrakcie, a jego rywalem będzie Robert Whittaker. Dalszą przyszłość Jacare i to, czy nadal będzie walczył w UFC poznamy dopiero po tej walce. Gegard Mousasi natomiast stoczył już swoją ostatnią walkę w kontrakcie w miniony weekend na gali UFC 210 pokonując Chrisa Weidmana. W chwili obecnej nie ma informacji o podpisaniu nowego kontraktu.

Rafael Carvalho (14-1) stoczył w piątek na gali Bellator 176 piątą walkę dla tej organizacji zachowując czyste konto. Oprócz tego Carvalho stoczył walkę  rewanżową z Melvinem Manhoefem pokonując go po raz drugi, kończąc walkę przez nokaut w czwartej rundzie i po raz drugi broniąc tytuł mistrza. W wywiadzie dla MMAFighting.com, Carvalho wyraził chęć stoczenia pojedynku zarówno z Ronaldo Souzą jak i Gegardem Mousasi.

— To byłoby dobre. To byłoby dobre dla organizacji, pokazałoby jej siłę i wzrost. Jest wielu zawodników, którzy przeszli do Bellatora i nie będą pierwszymi ani ostatnimi. Są też zawodnicy po przeciwnej stronie, którzy z Bellatora przeszli do UFC i to pokazuje balans między tymi organizacjami. Wierzę, że dałbym sobie dobrze radę z tymi dwoma topowymi zawodnikami UFC. Mogę z nimi walczyć i dać dobrą walkę. Kto wie, co przyniesie dla nas przyszłość. Wszystko w rękach Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *