Jon Jones naśmiewa się z Daniela Cormiera i przygotowuje grunt pod swój powrót

Getty Images

Musi minąć jeszcze kilka miesięcy zanim Jon Jones wróci do rywalizacji po tym jak zakończy się roczny okres jego zawieszenia przez USADA, ale już teraz Jones zapowiada duży powrót.

Jon Jones to zawodnik, który wychodził do Oktagonu i niszczył swoich przeciwników i nie ważne, czy byli to m.in. Mauricio Rua, Quinton Jackson, Lyoto Machida, Vitor Belfort, czy też aktualny mistrz Daniel Cormier. Niemal każdy rywal wychodził z konfrontacji z Jonesem jakby był przepuszczony przez maszynkę do mięsa. Był tylko jeden zawodnik w UFC, który sprawił duże problemy Jonesowi i był nim Alexander Gustafsson, ale nawet on przegrał tę walkę.

Jon Jones zaczyna coraz częściej pojawiać się publicznie i używać mediów społecznościowych przygotowując grunt pod swój powrót. „Bones” umieścił na swoim Instagramie wpis dotyczy mistrza tej kategorii Daniela Cormiera, który w miniony weekend ponownie obronił tytuł w walce z Anthonym Johnsonem. Wpis na Instagramie wycelowany jest prosto w mistrza Daniela Cormiera i ma charakter wyśmiewający się z niego.

No caption needed

Post udostępniony przez Jon Bones Jones (@jonnybones)

Jeszcze w tamtym roku Jones umieścił na Twitterze wpis w którym stwierdził, że jest bardziej odpowiednim zawodnikiem dla tej dywizji niż reszta zawodników. Czy tym razem udowodni i potwierdzi swoje słowa?

— Nie mogę się doczekać powrotu i uderzenia jednego z tych półciężkich. Nawet będąc z dala jestem bardziej odpowiednim zawodnikiem dla tej dywizji niż ktokolwiek inny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *