Anderson Silva ma nadzieję stoczyć walkę bokserską z Royem Jonesem Jr.

Buda Mendes/Getty Images

Anderson Silva oraz Jose Aldo chcą stoczyć pojedynki bokserskie podczas tej samej gali.

Cały świat MMA zalewają ostatnio plotki o planowanym pojedynku bokserskim Conora McGregora przeciwko Floydowi Mayweatherowi Jr. Wygląda na to, że kolejna gwiazda UFC również planuje sprawdzić swoje umiejętności bokserskie w ringu.

Anderson Silva (34-8, 1NC), który przez długi czas ubiegał się o walkę z Royem Jonesem Jr. (65-9 Boks) jeszcze w trakcie bycia mistrzem UFC wagi średniej, nadal wierzy, że któregoś dnia dojdzie do tego pojedynku.

Po pierwsze, zawsze marzyłem o walce z takim zawodnikiem jak Roy Jones Jr. Jestem jego fanem. Po drugie to zawsze było to czego chciałem. Śledziłem jego karierę od czasów, kiedy był zawodnikiem olimpijskim oraz podpatrywałem jego styl bokserski.

Poczekajmy jeszcze. Wiele rzeczy się zdarzyło. Nigdy nie myślałem, że zobaczę tak wiele rzeczy, które się wydarzyły, więc mam nadzieję, że pewnego dnia to się też stanie.

Jose Aldo (26-2), który stoczy pojedynek unifikacyjny podczas gali UFC 212 z Maxem Hollowayem, również chciałby spróbować swoich bokserskich umiejętności na tej samej karcie co Anderson Silva.

Jeśli to się stanie, to również chcę znaleźć się na tej karcie. Będę walczył np. z Miguelem Cotto (40-5 Boks) lub kimś w tym rodzaju. Jeśli dojdzie do tej gali to Dana… nie zapomnij o mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *