Mirko Cro Cop zapowiada powrót do dawnej formy.


(fot. elitecagefight.blogspot.com)

Ogień powrócił. Jestem zmotywowany jak nigdy, a treningi idą naprawdę dobrze. Moje kontuzje się zaleczyły i jeśli chodzi o uderzanie to wróciłem do moich starych zwyczajów. Jestem bardziej ekslpozywny. Nie patrzę w przeszłość mojej następnej walki, jednakże chce ponownie walczyć moim stylem i mierzyć się z silnymi przeciwnikami.

Mirko Filipovicz po raz kolejny zapowiada powrót. Niestety jak na razie zakończyło się na deklaracjach. Chorwat w UFC stoczył jak na razie 8 pojedynków, z czego połowę aż przegrał. Kolejnym starciem będzie pojedynek na UFC 128, a jego przeciwnikiem będzie Brendan Schaub. Czy słynny Cro Cop powróci z formą jak zza czasów PRIDE i zakończy pojedynek legendarnym lewym kopnięciem na głowę swojego rywala ? Na to pytanie dostaniemy odpowiedź 19 marca.

18 thoughts on “Mirko Cro Cop zapowiada powrót do dawnej formy.

  1. Mam nadzieję, że…. przynajmniej spróbuje walczyć „po dawnemu”. Już lepiej iść na pełnej k… z hi-kickami oraz agresją i zaryzykować porażkę przez jakiś lucky punch albo knee niż walczyć zachowawczo przez 3 rundy unikając walki i wygrać przez decyzję……

  2. Mirko juz nigdy nie bedzie walczył tak samo jak robił to w Pride … widac ze facet czuje sie bardzo niepewnie i walczy zachowawczo, jest za mały jak na dzisiejsza wage ciezka w UFC, a zejscie do 205 tez raczej nie miało by dla niego sensu gdyz jest po prostu zbyt wolny, za słaby parter i zapasy.

  3. Nie rozumiem was Mirko to ikona MMA , oraz K1 a wy mówicie że on jest słaby, za mały ,że ma warunki na LHV jak wygrywał z najlepszymi to nikt mu nie wypominał jego słabych stron ,a każdy zawodnik je ma .Dziemian co ty wiesz o MMA jak MIRKO ma słabe zapasy to ty nic nie wiesz o tym sporcie jego zapasy to jeden z najwyższych umiejętności, popatrz na statystyki bo chyba jego obrona przed powaleniami to najlepsza w HV do tego dodaj że nie miał łatwych przeciwników i poważne kontuzje w tym złamaną szczękę po walce z GONZAGĄ wielu zawodników po takiej kontuzji nie wraca do sportu u mnie ma szacunek jak i u wszystkich zawodników MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *