Mike Winkeljohn uważa, że Holly Holm jest o krok od kolejnej walki o tytuł

(Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Trener Mike Winkeljohn wciąż czuje, że jego podopieczna Holly Holm jest o jedną walkę przed pojedynkiem o tytuł wagi koguciej.

Holm ma za sobą trudny okres związany z trzema przegranymi walkami i przy okazji nadchodzącego pojedynku będzie starała się ustrzec przed czwartą porażką. Kolejna przegrana będzie wiązała się z możliwością zwolnienia jej z UFC. 17 czerwca w Singapurze Holm zmierzy się z Bethe Correia na gali UFC Fight Night 111.

W ostatnim odcinku programu The MMA Hour, Mike Winkeljohn starał się dostrzec pozytywy  pomimo tych trzech przegranych walki Holly Holm.

— Holly przegrała trzy walki z rzędu, ale kwestia jest tego typu, że ona straciła tytuł mistrzyni w walce o ten tytuł, przegrała z Valentiną Shevchenko, która walczyłao  to, by dostać walkę o pas i przegrała walkę o pas z Germaine de Randamie. Faktycznie to jest do bani, ale na tym poziomie jest to 50-50 w tych dużych walkach.

Winkeljohn wypowiedział się pozytywnie na temat Holly Holm i jej przyszłości w UFC oraz stwierdził, że Holm jest o krok od kolejnej walki o pas.

— Po tej nadchodzącej walce, którą musimy przejść w pierwszej kolejności — nie chcę nic mówić, ale po tej walce chcę walki o pas i to jest to czego oczekujemy. Walka ze zwyciężczynią walki o pas w dywizji  135 funtów albo walka o tytuł w… Nie wiem co się wydarzy w dywizji piórkowej, ale to byłoby to.

One thought on “Mike Winkeljohn uważa, że Holly Holm jest o krok od kolejnej walki o tytuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *