Mike Goldberg i Mauro Ranallo dołączają do Bellatora

Mike Roach/Zuffa LLC/Getty Images / lrmonline.com

Dwaj znakomici i dobrze znani fanom sportów walki komentatorzy Mike Goldberg i Mauro Ranallo dołączyli do organizacji Bellator.

Bellator oficjalnie ogłosił we wtorek, że Goldberg i Ranallo zadebiutują na stanowiskach komentatorskich w tej organizacji już 24 czerwca podczas gali Bellator 180/Bellator NYC.

— Mike Goldberg i Mauro Ranallo są dwójką spośród najlepszych ludzi w naszym biznesie i nie mogę być bardziej szczęśliwy z tego, że dołączyli do rodziny Bellatora — powiedział szef organizacji Bellator Scott Coker.

Mike Goldberg był do niedawna komentatorem UFC w której spędził dwie dekady. Jego ostatnią galą była UFC 207 w grudniu ubiegłego roku.

Mauro Ranallo pracuje aktualnie dla Showtime Boxing. Wcześniej był komentatorem WWE, ale odszedł stamtąd z nieznanych przyczyn. W MMA, Ranallo komentował gale nieistniejących już organizacji PRIDE i Strikeforce i aktualnie komentuje walki na galach kobiecej organizacji Invicta FC.

Bellator NYC/Bellator 180 odbędzie się w Madison Square Garden w Nowym Jorku i jej dwoma głównymi pojedynkami będą walki w wadze średniej między Chaelem Sonnenem i Wanderleiem Silva oraz w wadze ciężkiej między Fedorem Emelianenko i Mattem Mitrione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *