Walka Mayweather vs McGregor nieoficjalnie zapowiedziana na sierpień

Walka bokserska między legendą boksu Floydem Mayweatherem i mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem jest już niemal pewna!

Floyd Mayweather podpisał kontrakt na walkę i wróci z emerytury, by stoczyć pojedynek bokserski z Conorem McGregorem. Irlandczyk już wcześniej podpisał kontrakt na walkę i wszyscy oczekiwali tylko na ruch ze strony Mayweathera. Wszyscy fani i osoby zainteresowane tym pojedynkiem zastanawiali się kiedy Floyd podpisze umowę, ale jak się okazało nie musieliśmy czekać na to zbyt długo.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że grupa promocyjna Mayweathera zarezerwowała datę i miejsce na walkę, która odbędzie się 26 sierpnia w MGM Grand Garden w Las Vegas.

Dla Conora McGregora będzie to debiut w zawodowym boksie natomiast dla Floyda Mayweathera będzie to jego 50 pojedynek w karierze w której nie przegrał ani jednej walki.

4 thoughts on “Walka Mayweather vs McGregor nieoficjalnie zapowiedziana na sierpień

  1. Kogo ostatnio Floyd znokautowal? Nie ruzumiem skad wiec takie przepowiednie ze skonczy Cinora w 1 rundzie. Mysle ze zedzie go pykal i osmieszal przez 12 rund ale znokautowac nie da rady. Walka do jednej bramki cos jak z rudym tylko bardziej.

  2. @koopegra
    Chodzi o różnice klas. Floyd ma raczej słaby cios, też nigdy na mocy nie bazował. Kwestia tego, że prawdopodobnie będzie trafiał tyle ile będzie wyprowadzał i pewnie rozbije Conora. Nie w pierwszej rundzie ale rozbije.
    Co do walki jak z Rudym to raczej będzie to inna walka. Rudy to mimo wszytko czołówka P4P, a Conor to w boksie nikt. Spodziewam się ośmieszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *