Michel Prazeres vs. Desmond Green w rozpisce gali UFC w Belem

Sherdog.com

Drugi pojedynek w kategorii lekkiej dodany do rozpiski UFC w Belem.

Poznaliśmy kolejny pojedynek, który zasilił kartę walk gali UFC Fight Night 125 w Belem. Będzie to starcie pomiędzy Michelem Prazeresem (23-2) oraz Desmondem Greenem (20-6). Walka odbędzie się w kategorii lekkiej.

Michel Prazeres znajduje się obecnie w znakomitej formie, podczas której zwyciężył w 5 pojedynkach z rzędu. W ostatniej walce pokonał Madsa Burnella przez duszenie północ-południe. Jako jedyny w organizacji UFC, pokonał niesamowicie groźnego Mairbeka Taisumova. Brazylijczyk okazał się od niego lepszy na przestrzeni 3 rund, wygrywając przez jednogłośną decyzję. Przed występami w UFC, walczył dla mniejszych gal brazylijskich.

Desmond Green powraca po porażce z Rustamem Khabilovem, który pokonał go przez decyzję sędziów. Przed walką z Rosjaninem, Green znajdował się w passie 5 zwycięstw z rzędu. Zadebiutował w organizacji UFC przeciwko Joshowi Emmettowi, którego pokonał przez niejednogłośną decyzję. W przeszłości był mistrzem organizacji Titan FC w wadze piórkowej, oraz doszedł do finału turnieju Bellatora w 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.