Michael Bisping zdrada szczegóły rozmowy z Jeffem Novitzkym na temat sprawy Jona Jonesa

givemesport.com

Były mistrz wagi średniej UFC, Michael Bisping powiedział w sowim podcaście “Believe You Me”, że rozmawiał z wiceprezesem USADA Jeffem Novitzkym, który powiedział co nieco o sprawie Jona Jonesa.

Bisping ujawnił, co wie, i powiedział, że wygląda na to, iż Jon Jones może zostać uniewinniony z zarzutów nielegalnego wspomagania przy okazji ostatnich testów antydopingowych po ważeniu przed walką z Danielem Cormierem na gali UFC 214.

„Najwyraźniej jest taka rozmowa prowadzona, że ​​może on zostać oczyszczony z zarzutów i DC oraz Jones będą musieli zmierzyć się ponownie po raz trzeci, co byłoby po prostu szaleństwem.

No cóż, USADA się tym zajmuje … to trwające dochodzenie. Nie mogę podać ci dokładnej i szybkiej informacji, ale rozmawiałem o tym z Jeffem Novitzky’m jakiś czas temu i jest kilka znaków zapytania i ​​oni zamierzają przebadać suplementy.

Robią różne rzeczy, więc … no wiesz, mam na myśli, słuchaj, nie ma dymu bez ognia i oczywiście każdy używa zanieczyszczonego suplementu jako swojej linii obrony, ale oni próbują … próbują, a jeśli próbują, mogą coś znaleźć…

Możesz znaleźć jakąś furtkę, ale na pewno starają się wydać dużo pieniędzy na testowanie wszystkich tych suplementów. Myślę więc, że kiedy ludzie tak robią, to po prostu szukają technicznego sposobu na wydostanie się z tego. Jest to prawdopodobny powód, dla którego mogą powiedzieć: „Och, zostałeś zawieszony już na tyle czasu, 3 miesiące i wracasz.”

One thought on “Michael Bisping zdrada szczegóły rozmowy z Jeffem Novitzkym na temat sprawy Jona Jonesa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *