Michał Materla o walce z Krzysztofem Kułakiem

www.konfrontacja.com

Cieszę się, że po dwóch latach wracam tam, gdzie czuję się najlepiej – na ring. Nie mogę się doczekać walki na gali KSW15, dziewiętnastego marca 2011roku na Torwarze w Warszawie. Okres ostatnich lat był dla mnie bardzo trudny z powodu licznych kontuzji. W tym czasie najwięcej sił dawała mi rodzina, która jest dla mnie najważniejsza, przyjaciele, trenerzy i ludzie, którzy mi pomagali. W tym miejscu chciałbym im za to podziękować. Chodzi tu przede wszystkim o mojego trenera Piotra Bagińskiego jak i trenera boksu Karola Chabrosa oraz o wszystkich zawodników Berserkers Team Szczecin i chłopaków z Top Team’u.

Tak jak ja mogłem liczyć na nich, oni zawsze będą mogli liczyć na mnie. Obecnie wracam do formy i staram się głównie pracować nad kondycją. Walka to dla mnie przyjemność, nie robię tego z jakiegoś przymusu, chcę po prostu pokazać, że jestem najlepszy. Chcę się sprawdzić, poczuć pot, krew, adrenalinę, zmęczenie, ale na koniec zasmakować też zwycięstwa. Jeżeli chodzi o walkę z Krzysztofem Kułakiem to mogę stwierdzić, że pokonałem go na KSW6 i pokonam go ponownie. Jestem zawodnikiem, który walczy zawsze do końca i nigdy się nie poddaje. Zawsze daję z siebie sto procent. Krzysztof Kułak jest zawodnikiem o wielu twarzach i trudno określić która z nich jest prawdziwa. Poza tym robi duże show za co kibice go uwielbiają. Jest on też zawodnikiem bardzo doświadczonym, któremu po dziesięciu latach w końcu udało się zdobyć tytuł. Nadchodzącą walkę zamierzam wygrać dzięki lepszym umiejętnościom, większą determinacją, sercem do walki, a przede wszystkim na zasadach fair-play, bo taki po prostu jestem.
Kułak musi mieć świadomość, że nawet jeżeli będzie uciekał się do niesportowych, sprzecznych z regulaminem walk KSW zachowań np. oliwka, maści lub inne lubrykanty żeby uciec mi z parteru, to i tak mi się nie wyrwie (śmiech).

9 thoughts on “Michał Materla o walce z Krzysztofem Kułakiem

 1. kuLak jest dobry w walkach z kelnerami!
  cipek to bardzo twardy zawodnik dlugo niewalczyL,ale wraca po kontuzji. KuLak jest teraz na topie umie sie zareklamowac i ma ,,pasek od spodni” cipek nie jest tak popularny ale ma wielki szacunek u oldskulowych fanow MMA
  WAR CIPEK

 2. oliwer: kuLak jest dobry w walkach z kelnerami!
  cipek to bardzo twardy zawodnik dlugo niewalczyL,ale wraca po kontuzji. KuLak jest teraz na topie umie sie zareklamowac i ma ,,pasek od spodni” cipek nie jest tak popularny ale ma wielki szacunek u oldskulowych fanow MMA
  WAR CIPEK

  No widzisz Cipek tez zdobyl kiedys ten 'pasek od spodni’ i tez sie wtedy tak tym podniecales ?? Dowda padl i padnie tez Materla 🙂 Co do popularnosci chyba nie ocenia sie kogos przez to jak sie reklamuje w TV tylko jakie walory jako zawodnik posiada.

 3. Ludzie jak widzieliście walke an ksw6 to Krzysiek praktycznie zmiażdżył Materle… Ta przegrana walka to był poprotu nie fart. A na tej gali ksw 15 to on go tam zabije ! i każdy z was dobrze o tym wie tylko liczy na nierealna wygrana Materli. Pozdro . AFC !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *