Konkurs: Runda Zero Fight Night

Zapraszamy na konkurs organizowany przez Rundę Zero w którym są do wygrania bilety na galę „Konfrontację Stylów Walki”, która odbędzie się 12 grudnia w Hali Sportowej przy ul. Szarych Szeregów 8 w Tarczynie. Start o godzinie 18.00

Konkurs trwa do soboty do godziny 19.00

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres [email protected] w treści wpisując swój nick (…) SFD / (…) Fight24.pl

W komentarzu proszę wpisać fakt wysłania emaila z odpowiedzią

Pytania konkursowe dotyczą kickboxingu:

1. Ile posiada oraz ile razy bronił tytuł zawodowego mistrza świata w Kickboxingu Robert Nowak?
2. W ilu kategoriach wagowych zawodnik może być mistrzem kraju?
3. Podaj sposób punktowania wyników walk w rankingu na Mistrzostwach Świata

1 miejsce – …
2 miejsce – …
3 miejsce – …

9 thoughts on “Konkurs: Runda Zero Fight Night

 1. Powiem wam, że ten Hossam Eldim to jakiś lipny koleś jest i do tego ma walkę wieczoru..
  Niedawno 19 listopada odbyła się gala Iron Warriors Night w Świebodzinie (którą miałem przyjemność oglądać) w której to brał udział ten cały Hossan i walczył na zasadach K-1. No i w tej walce w pierwszej rundzie po kopnięciu w przeciwnika padł na ring z wielkim grymasem bólu (nikt nie wie o co kaman) i że niby połamana noga .. A tu kolejna walka 12 grudnia .. Śmiem twierdzić, że się wyłożył na tamtej gali bo na tej ma walkę wieczoru ;-]

 2. Nie widze nic dziwnego w tym ze nowa organizacja robi walke o mistrzostwo swiata biorac pod uwage ze o tytuly walczyc beda zawodnicy ktorzy sa juz wielokrotnymi mistrzami swiata w innych organizacjach np najwiekszej organizacji kickboxingu WAKO. Tym samym nie mozna podejrzewac ich o brak umiejetnosci a walki o tytul sa jaknajbardziej uzasadnione.
  Nic dziwnego nie ma takze w fakcie ze powstaja nowe organizacje robiace walki zawodowe skoro jest zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia sportowe.
  Nie dziwi takze fakt ze internetowi znawcy sportu mają zawsze wiele do powiedzenia na ten temat, a najwiecej ci ktorzy znaja się na temacie najmniej i chca zablysnac na forach internetowych.

 3. Choć organizacja Runda Zero Promotion która sankcjonuje walki w regulamninie UFR powstała niedawno to zarówno turniej jak i gala maja już dluzszą tradycję. Turniej amatorski(planowyany dzien przed galą) Mazovia Cup który ma rangę pierwszych Mistrzostw Polski w regulaminie UFR odbywa się juz od czterech lat i walcza w nim doswiadczeni zawodnicy kickboxingu, karate i taekwondo. Wspomniana gala Runda Zero Fight Night ma juz 3 edycję w Tarczynie i jest jedną z cyklu imprez w całej Polsce, dlatego trudno uznać że zawodnicy którzy biorą udział w rywalizacji stawiają tam pierwsze kroki. Wręcz odwrotnie. powstanie stowarzyszenia Runda Zero Promotion i regulaminu UFR jest skutkiem wieloletniej wspolpracy doswiadczonych zawodnikow z calej Polski i ma na celu stworzenie malej pręznej organizacji o wysokim poziomie sportowym promujacej sztuki walki i popularyzowanie sportu wsod mlodziezy.
  Oczywiscie kazdy kto czuje sie na silach moze wystapic o zgode organizacji na udzial w turnieju lub wyzwac do walki na gali ktoregos z Mistrzow UFR i udowodnic ich niski poziom sportowy zdobywajac ich tytul mistrzowski i pas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *