Michael Page nie zostawia suchej nitki na Paulu Daley’u – Jesteś jednym, wielkim rozczarowaniem

Zawodnik wagi półśredniej Bellatora Michael Page jest przekonany o tym, że Paul Daley unika konfrontacji z nim.

Po tym jak Paul Daley przegrał walkę z Rorym MacDonaldem na gali Bellator 179, zaraz po pojedynku wyzwał do starcia Michaela Page’a, wykrzykując jego nazwisko. W ostatnim wywiadzie dla MMAFighting.com, Page powiedział, co myśli o Semtexie.

— Zobacz na to. Bellator kontaktuje się ze mną w celu przekazania niesamowitej informacji. Razem z Paulem Daley’em mamy stoczyć walkę wieczoru na gali w Londynie we wrześniu. Jezu! To jest to, co chciałem usłyszeć. Po tej okropnej porażce Paula Daley’a z Rorym MacDonaldem, on zdecydował się wyzwać mnie do walki. Wyszedł z klatki zachowując się nieprofesjonalnie i podbiegł do mnie robiąc zamieszanie poza klatką. Nie ma problemu. Dojdzie do walki  w pojedynku wieczoru na gali w Londynie we wrześniu.

Venom dodał za chwilę, że jednak do tego pojedynku nie dojdzie we wrześniu i obwinia za to Semtexa.

— Spójrz teraz na to! Paul Daley po raz trzeci w tym roku powiedział, że nie zawalczy ze mną. Wiem, wiem, wiem. Myślisz pewnie o tym samym: to po prostu nie ma sensu! To on mnie wyzwał do walki! Tak to jednak jest. Paul Daley, jesteś rozczarowaniem każdego brytyjskiego zawodnika. Jesteś rozczarowaniem każdego fana MMA, który chciał zobaczyć tę walkę oraz wielu innych ludzi chcących ją zobaczyć. Jesteś jednym, wielkim rozczarowaniem . Zawsze będziesz już znany jako Paula „Tampax” Daley. Oto twoje dziedzictwo. Jak już powiedziałem, to był już trzeci raz, więc ty już odpadasz. Nigdy więcej nie proś mnie o walkę.

#Paula ……. #Paula …….

Post udostępniony przez Michael Page (@michaelvenompage)

Who remembers the youngers in school that would do this ? #Paula

Post udostępniony przez Michael Page (@michaelvenompage)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.