Floyd Mayweather zarezerwował datę w MGM Grand Garden w sierpniu

Fot. dramastyle.com / conormcgregor.com

Według kalendarza wydarzeń Komisji Sportowej Stanu Nevada (NSAC) wynika, że grupa promotorska Floyda Mayweathera zarezerwowała datę pojedynku bokserskiego w MGM Grand Garden.

Tą datą jest 26 sierpnia i jest to sygnał, że pojedynek między Floydem Mayweatherem i mistrzem wagi lekkiej UFC Conorem McGregorem jest bardzo blisko sfinalizowania. Mayweather jest związany z MGM Grand Garden w Las Vegas od lat i to tam toczył wiele znakomitych pojedynków i rezerwacja tej daty może świadczyć o tym, że wreszcie doczekamy się tego głośno zapowiadanego i mocno oczekiwanego pojedynku bokserskiego.

Jeżeli data tej walki potwierdzi się, będzie to oznaczało, że starcie Mayweather vs McGregor odbędzie się przed pojedynkiem Saul Canelo Alvarez vs Gennady GGG Golovkin, który zaplanowany jest na 16 września w T-Mobile Arena, Paradise w Nevadzie i który wcześniej kolidował z zestawieniem Mayweathera z McGregorem.

Na chwilę obecną nie ma jeszcze innych informacji dotyczących tego pojedynku, ale powinniśmy spodziewać się ich w nadchodzących tygodniach, ponieważ jeżeli wszystko się potwierdzi, to do walki pozostał już niewiele czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *