MFC 7: Dawid Mora, Tomasz Makowski i Paweł Jędrzejczyk na gali w Nowej Soli


fot. Fight Exclusive Night

Jak co roku początek grudnia jest terminem zarezerwowanym przez Tomasza Makowskiego, na organizowaną przez niego galę MFC – Makowski Fighting Championship. W tym roku mamy już siódmą edycję i wystąpią na niej jak zwykle największe nazwiska polskiej sceny sportów uderzanych. Dodatkową atrakcją będzie walka jednego z najlepiej zapowiadających się zawodników wagi ciężkiej, Dawida Mory (2-0).

Bohater jednego z artykułów cyklu 'Talent Fight24.pl’ zakończy swój pierwszy rok w zawodowym MMA pojedynkiem z Litwinem, Rokasem Stambrauskasem (7-3). O Dawidzie dowiecie się więcej czytając jeden z naszych autorskich artykułów, natomiast Litwin jest znany Karolowi Celińskiemu. Zawodnik olsztyńskiego Arachionu przegrał z Litwinem w 2009. roku. Stambrauskas ostatni pojedynek stoczył w zeszłym roku, kiedy powrócił do MMA po blisko 4-letniej przerwie przegrywając z Dimitrijem Nievinnym.

Na gali zawalczy również zwycięski z gali Heroes Fight Night 4 Bartosz Batra. Zawodnik K.O. Gym Polska zmierzy się z pokonanym na berlińskiej gali Maciejem Zembikiem. Również obecny trener Bartosza i jeden z najwybitniejszych zawodników Muay Thai w historii tej dyscypliny w Polsce, Mariusz Cieśliński pojawi się na gali, by stoczyć walkę z Lukasem Mandinecem ze Słowacji. Wspomniany w tytule utytułowany Kickboxer i zawodnik Muay Thai, Paweł Jędrzejczyk spotka się z Węgrem, Laszlo Szabo, a w walce wieczoru miejscowa legenda sportów walki, Tomasz Makowski stanie naprzeciw Viet Hoanga reprezentującego Szwecję. Poniżej graficzna rozpiska wydarzenia.

One thought on “MFC 7: Dawid Mora, Tomasz Makowski i Paweł Jędrzejczyk na gali w Nowej Soli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *