Menadżer Cody’ego Garbrandta pyta fanów, czy chcieliby zobaczyć walkę z Mannym Pacquiao

ufc.com / instinctmagazine.com

Ali Abdelaziz, menadżer zawodników MMA w tym mistrza wagi koguciej Cody’ego Garbrandta zaproponował pojedynek bokserski swojego podopiecznego z Mannym Pacquiao.

W tym tygodniu Abdelaziz napisał na swoim Twitterze zapytanie, czy ludzie byliby zainteresowani obejrzeniem walki bokserskiej między Garbrandtem i Pacquiao.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele propozycji od zawodników UFC na walki bokserskie z mistrzami pięściarstwa i jest to pokłosie ogłoszenia pojedynku między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem.

Jeżeli znów pomyślicie sobie o tym, że kolejny zawodnik MMA chce zgarnąć kokosy na walce z legendą boksu pchany sukcesem w zorganizowaniu takiej walki przez Conora McGregora, to należy najpierw spojrzeć na jedną ważną kwestię. W przeciwieństwie do  McGregora, Garbrandt ma całkiem spore doświadczenie w boksie. Zanim został zawodnikiem MMA, No Love walczył amatorsko w boksie dochodząc do rekordu 31-1.

Manny Pacquiao (59-6-2) z kolei jest jedną z największych legend boksu. Jego pojedynek z Floydem Mayweatherem w 2015 roku wyznaczył rekord wszechczasów w największej ilości sprzedanych PPV na poziomie ponad 4 milionów.

Cody Garbrandt wygrał tytuł mistrza w grudniu po pokonaniu Dominicka Cruza. W lipcu na TUF 25 Finale Garbrandt miał stoczyć pierwszą walkę w obronie tytułu z T.J’em Dillashaw, ale kontuzja pleców wyeliminowała go z pojedynku.

4 thoughts on “Menadżer Cody’ego Garbrandta pyta fanów, czy chcieliby zobaczyć walkę z Mannym Pacquiao

  1. ale się moda zrobiła, a oni się tylko kompromitują. Teraz Dana White wrzuca na twittera filmiki jak, mistrzowie trafiają Floyda, żeby pokazać, że ten nie jest nietykalny i Conor ma szanse… Mam nadzieje, że po walce powie, że jednak pierniczył głupoty.

  2. Debile Conor miał pomysł i wszyscy go teraz malpuja tylko że on potrafi jeszcze się sprzedać i wzbudzić zainteresowanie wszystkim co robi i niestety nikt tyle nie zarobi co on. Zresztą jak przegra w kiepski sposób to takich walk już nikt nie będzie promował tylko on już walczyć po tym nie będzie musiał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *