Matt Mitrione i dwóch innych zawodników zwolnionych z Bellatora

Bellator

Zawodnik wagi ciężkiej Matt Mitrione wraz z dwoma innymi zawodnikami został zwolniony z kontraktu z Bellatora.

Matt Mitrione był jednym z tych, którzy pożegnali się z drugą największą organizacją MMA. Wśród tych, których objęły cięcia znaleźli się również Ronny Markes i Adil Benjilany, którzy tak jak Mitrione również walczyli na ostatniej gali Bellator 262.

Po odejściu z UFC, Matt Mitrione (13-9 MMA, 4-4-1 BMMA) rozpoczął swoją przygodę z Bellatorem od czterech zwycięstw z rzędu, w tym nokautu w pierwszej rundzie w starciu z legendą MMA Fedorem Emelianenko. Od tego czasu Mitrione nie ma już zwycięstw w pięciu kolejnych walkach w Bellatorze. Zaliczył cztery porażki i jeden no contest.

Organizacja postanowiła rozstać się z zawodnikiem po jego ostatniej porażce w pierwszej rundzie z Tyrellem Fortune na gali Bellator 262. Walka została przerwana z powodu zderzenia głów podczas obalenia.

Ronny Markes (19-9 MMA, 0-2 MMA) przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Saidem Sowmą na tej same gali. Były zawodnik wagi ciężkiej m.in. UFC i PFL stoczył dwa pojedynki w wadze ciężkiej Bellatora i obydwa przegrał.

Adil Benjilany (6-3 MMA, 3-2 BMMA) wygrał przez jednogłośną decyzją z Johnnym Soto na gali Bellator 262, co zakończyło jego złą passę dwóch przegranych walk. Jak poinformował jego kolega z narożnika i pretendent do tytułu UFC w wadze półśredniej Belal Muhammad, Benjilany poprosił o zwolnienie z powodu braku aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *