Matt Lindland oskarżony o kradzież marihuany

(bloodyelbow.com)

Matt Lindland ma całkiem niezły życiorys: srebrny medalista igrzysk olimpijskich, wieloletni zawodnik UFC, bohater filmu dokumentalnego, jeden z liderów legendarnego campu mma, kandydat na reprezentanta stanu z ramienia partii republikańskiej… a teraz, oskarżony o kradzież marihuany.

Tekst z The Willamette (OR) Week:

W pozwie złożonym 3 marca przed sądem Multnomah County Circuit Court, powód Gonzalo Aldana Gamboa twierdzi, że Lindland zezwolił mu na uprawę marihuany w ramach Programu Medycznego stanu Oregon (dotyczącym upraw marihuany do celów leczniczych) w posiadłości Lindlanda w Eagle Creek.

Według pozwu, Gamboa zarejestrował uprawę w stanie Oregon i zebrał żniwo w październiku 2010. Lindland pomógł mu załadować je na ciężarówkę i powiedział, że zabierze je do wyschnięcia. Ale kiedy Gamboa wrócił miesiąc później, Lindland odmówił wydania mu jego zbiorów.

Gamboa złożył pozew o odszkodowanie w wyskości $122,880 za utracone zbiory. Co ciekawe, w grudniu zeszłego roku, Gamboa złożył podobny pozew przed tym samym sądem tym razem przeciwko swojemu partnerowi od interesów. Zażądał od niego $127,000 jako swój udział w ich wspólnej uprawie marihuany do celów leczniczych.

2 thoughts on “Matt Lindland oskarżony o kradzież marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *