Kilka zdjęc z planu „Haywire”

(cagepotato.com)

Gina Carano i Ewan McGregor ostatnio kręcili poprawki scen walki na plaży do filmu Haywire. W środku najciekawsze zdjęcia.

12 thoughts on “Kilka zdjęc z planu „Haywire”

  1. Nie spasła tylko ona normalnie w ten sposób wyglada..to jej naturalny wyglad…

    Juz kiedys pisałem na innym forum ,ze mam rodzine w USA i kuzyn trenujacyu amatorsko jest, a raczej był nia zauroczony wrecz, poki nie zobaczył na zywo i stwierdził, ze ma kobieta ma lekko 40 w ramineiu i udo wieksze niz on. Koles sredni jest, ale na pewno nie chudy jakies 90 kilo ma na 180 cm..

    Podniecaja sie nia małolaty ..ona dobrze wyglada jak zbija do jakich sesji itp albo przerobiona w photoshopie…fakt ze ma ładne klasyczne rysy twarzy ale jest wielorybem i tyle..

  2. xxl, to coś ten Twój kuzyn chude rączki i nóżki ma jak na tą wagę.. niektórzy lubią kobietki większe inni mniejsze i tyle. sam fakt, iż jest się u boku najgroźniejszej kobiety na świecie robi już swoje ;d

  3. Na tych zdjęciach widać jaka z niej piękność i jaką ma piekną figurę . Ja sam nie lubię sucharów ale ona to juz po prostu fuuuu…A na filmie no i tak znowu będzie wyglądać jak modelka . Tak samo jak po każdej walce , trochę makijażu zejdzie i już nagle się z niej ostry pasztet robi, chociaż no i tak lepsza od tej jareckiej .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *