Mariusz Pudzianowski – Superhuman highlight

Praktycznie każdy profesjonalny zawodnik MMA może pochwalić się przynajmniej jednym highlightem wykonanym przez jego fana. Mariusz Pudzianowski z całą pewnością nie może narzekać na brak fanów i ich twórczość.Pomysłowość w tworzeniu takich filmów jest właściwie nieograniczona. Ważne jest jednak jego dobre przygotowanie i zmontowanie dbając jednocześnie o szczegóły, które zwrócą uwagę i w ciekawy sposób przedstawią bohatera filmu przez co wzbudzi zainteresowanie odbiorcy. Myślę, że tak jest z najnowszym highlightem o Mariuszu Pudzianowskim.

6 thoughts on “Mariusz Pudzianowski – Superhuman highlight

  1. Widac jak byl napompowany na pierwszej walce z najmanem, teraz struktura miesni staje sie inna, przyzwyczaja je do innej pracy, kto wie jeszcze roczek i moze zawojowac swoja wage…..w Polsce.

  2. Skróty z jego walk mogli sobie odpuścić, bo lepiej by to wyglądało jak by tylko siłownia była pokazana. Ktoś musiał mieć wyobraźnię żeby nazwać Pudzianowskiego superhuman, raczej supersteroid i nic więcej, chociaż aktualnie Pudzian staje się swoją miniaturką więc nawet tego mieć nie będzie. Ale do filmiku ktoś się mimo wszystko przyłożył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *