„The champ is here” – Jon Jones porównany do Muhammada Ali’ego

UFC naprawdę chce sprawić, żeby fani uwierzyli, że mistrz wagi półciężkiej Jon Jones to odpowiednik Muhammada Ali w MMA.

Jego trener od stójki, Mike Winkeljohn, mówi że „Bones” ma szczękę jak wspomniana wyżej gwiazda boksu. No i nie zapominajmy o zdjęciu, jakie ukazało się na okładce UFC Magazine.

Może i jest, a może będzie tak dobry w MMA, jak Ali był w boksie.

7 thoughts on “„The champ is here” – Jon Jones porównany do Muhammada Ali’ego

  1. Pozycję, jaką Ali miał w boksie, Jones w MMA może wypracować tylko w wadze ciężkiej.
    W LHW nawet jak będzie obijał wszystkich po kolei, to zawsze znajdzie się ktoś, kto powie: „no dobrze, ale jak wyglądałby Jones z JDS, Cainem czy Overeemem”?

    W HW zniknie tez przewaga warunków fizycznych, jaką Bones ma nad wszystkimi przeciwnikami LHW. Czy przypadkiem sukces Jonesa nie jest oparty na perfekcyjnym wykorzystaniu owych warunków, co skądinąd jest naturalną strategią? HW to będzie prawdziwy test dla Jona.

    A tak poza tym, to zawsze lepiej być pierwszym Jonem Jonesem niż drugim Muhammadem Ali. 😉

  2. a Ja powiem tak , Aliego boksera rozwalił by np Vitek K.Nie bede prowadził dywagacji na temat jak by to zrobił bo to nie oto chodzi. W porownaniu chodzi chyba o podejście do sportu dawanie czegoś od siebie innym. Rashad i reszta zawodników to typowi etatowicze popłaczą na zajawce , zgarną kase ida do domu. JJ widac , że żyje tym co robi .

  3. Jon Jones ma za małą masę na HW, poczekaj jeszcze z 5 lat, wtedy do tej wagi będzie musiał JJ ładnie zrzucać i przejdzie do HW, możliwe, że będzie masywny jak Overeem, bo pisał o tym, ze coraz ciężej mu sie w wadze utrzymać i masa mu dobrze wchodzi, tylko nie piszcie nic o The Reemie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *