Mariusz Cieśliński zmierzy się z Martinem Fouda na PROMMAC 1

Organizacja PROMMAC przedstawiła zawodnika, który będzie rywalem debiutującego w MMA Mariusza Cieślińskiego. Będzie nim reprezentujący Szwecję Martin Fouda z rekordem (3-2-1) trenujący w Pancrase Gym Sweden.

Reprezentujący Szwecję fighter to bardzo silny fizycznie i efektowny zawodnik, który będzie prawdziwym testem dla tego, co Mariusz może osiągnąć w oktagonie. Przede wszystkim to pełnowymiarowy zawodnik MMA, który na swoim koncie ma pięć walk zawodowych i wiele półzawodowych.

Martin wywodzi się ze sportów uderzanych i zapowiada, że nie będzie się bał stójkowej wojny z mistrzem świata, co gwarantuje niesamowite emocje. Przewagą Martina będzie na pewno jego doświadczenie w oktagonie i solidne zapasy oraz ground&pound, które pokazał między innymi w starciu z Sebastianem Romanowskim. Mario jednak przez całą swoją karierę udowadniał, że jest stworzony do wielkich wyzwań i sam nie chciałby się bić z łatwym rywalem. Nie chodzi przecież o rekordy, ale o niezapomniane emocje dostarczane widzom. W ten sposób zawodnicy tacy jak Mariusz budują swoją legendę.

Martin Fouda jest w Szwecji bardzo popularnym zawodnikiem i ta walka na pewno odbije się szerokim echem również po drugiej stronie Bałtyku. Wkrótce poznacie go lepiej i przekonacie się czemu, poza umiejętnościami, zawdzięcza swoją rozpoznawalność.

My tymczasem zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali, na dołączenie do nas 1 marca we wrocławskiej Orbicie. Niebawem kolejne ogłoszenia. Zobaczycie, że będzie równie dobrze. Bilety na www.kupbilet.pl

Informacja prasowa

One thought on “Mariusz Cieśliński zmierzy się z Martinem Fouda na PROMMAC 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *