Grzegorz Szulakowski o zagraniach nowej organizacji FEN

Oświadczenie Grzegorza „Szuli” Szulakowskiego w sprawie walki na FEN 2.

 

Tekst skopiowany w oryginale

„Najpierw chciałem przeprosić… wszystkich swoich kibiców.. sponsorów.. którzy czekali na moja kolejna walke która miała odbyć się 8 marca na stadionie wrocław. niestety do mojego pojedynku nie dojdzie.. organizatorzy gali od samego początku namiawiali mnie na rewange z Grudniewskim… dzwonili milion razy z jednym tematem … rewange tylko na tym widac im zależało. Ja jednak miałem inny plan na ten rok o czym dobrze wiedzieli.. przedstawiałem im ten plan od samego początku.. czyli tak jak było z nimi dogadywane i z nimi ustalone!!… mianowicie… walka 8 marca z Kreftem we wrocławiu.. nastepnie 12 Lipca w Gdanisku miał sie odbyć rewange z Grudniewski do którego już nigdy dzięki nim nie dojdzie!!! do 8 marca miałem propozycje 5 walk na różnych galach w Polsce i za granicami naszego kraju z których musiałem zrezygnować ponieważ szykowałem się na Gale FEN czyli mój priorytet ptego roku… jak się okazuje dotknął mnie można powiedzieć szantaz z ich stony .. czyli wczorajszy telefon organizatorów FEN .. na początku myślałem ze chca mnie pewnie zaprosić na konferencje prasową.. która miała dziś miejsce na stadionie we wrocłąwiu.. lecz temat był inny… co usłyszałem … ” WALCZYSZ TERAZ Z Grudniewskim Albo pa pa!!! bez zastanowienia podziekowałem im za wspólprace i się pożegnałem. poprzedzajac zdaniem ze tak sie zawodników nie traktuje!!!!!!!. według mnie potraktowali mnie przedmiotowo!!! co mi się bardzo nie spodobało. moje całę cieżkie przygotowania właśnie poszły na marne!!! strciłem 5 walk zawodowych za co BARDZO DZIĘKUJE ORGANIZTOROM FEN!!! takie sytuacjie nie powinny miec miejsca w Polskim MMA!!! wyglada to tak Szuli zrobił dobry rozgłos i robote na pierwszej edyji wiec niech wy******la!!! jak wiecie Grudniewski bedzie się bił na tej Gali chociaz przegrał walke ze mną! czemu wolą jego jak mnie.. wiadomo sponsor Grudniewskiego Jucha Beton łozy wielkie sianko na Gale FEN dlatego on tam musi być a mnie trzeba się pozbyć!!! moim nowym priorytetem na ten rok jest KSW!!! zrobie DOSŁOWNIE WSZYSTKO CO W MOJEJ MOCY ŻEBY SIĘ TAM DOSTAĆ!!! wiem ze droga nie jest łatwa ale jestem mega nakrecony i zdeterminowany wiem czego chce!!! dlatego pokaże „IM WSZYSTKIM” na co mnie stać!!!]:>]:>]:>!. i jeszcze jedna Wielka Prosba do wszysytkich moich kibiców.. znajomych..fanów sportów walki.. fanów SOLO TEAMU.. UDOSTEPNIAJCIE!!! nich ludzie widzą co dzieje się w Poslkim MMA!!! mam nadzieje ze to osiwadczenie zapobiegnie w przyszłości takim sytuacją które wogóle nie powinny miec miejsca!!!. aaa jeszcze jedno i co Wy o tym myślicie???”

 

Jako portal F24 staramy się być obiektywni w takich sprawach i tylko publikujemy oświadczenie  nie opowiadamy się po żadnej ze stron,  póki co znamy tylko jedną stronę konfliktu, czekamy na oficjalne oświadczenie Pawła Jóźwiaka organizatora gali FEN, jeśli takowe się pojawi też zostanie opublikowane.

 

Moje osobiste odczucia nie mają nic wspólnego z podejściem do sprawy portalu wypowiadam się za siebie i uważam, że takie zagrania są poniżej pasa, blokowanie zawodnika, a na koniec odwołanie walki jest nie fair.

14 thoughts on “Grzegorz Szulakowski o zagraniach nowej organizacji FEN

 1. Jeśli sytuacja rzeczywiście wygląda tak jak napisane , to bardzo nieładnie i nieprofesjonalnie z strony organizatorów .

 2. Faktycznie sprawa wygląda nieciekawie, ale poczekajmy na oświadczenie organizatora o ile takie wyjdzie. Szkoda jednak zawodnika, jego ciężkiej pracy, straconego czasu i kaso oraz straconych walk.

 3. Ciekawe, co powie Pan szulakowski, skoro sam prosil o walke z kims innym, bo JEST KONTUZJOWANY i z Grudniewskim nie zawalczy, ale z kims innym tak, a rozpiska była zamknieta, a Pan Szulakowski chciał dopisać jeszcze jedną walkę do czasu antenowego, gdzie wszyscy chcą jego rewanżu z Grudniewskim, tak samo jak rewanżu Mameda z Sakuraiem.

  NIE ŁADNIE PANIE SZULAKOWSKI, NIE ŁADNIE

 4. a dlaczego niby Szuli ma walczyć z Grudniewskim? Bo co? Bo wszyscy tak chcą? Skoro miał plany aby z nim i tak walczyć na innej gali… nie ma innych zawodników w Polsce dla Niego ? Postępowanie organizatorów mało zrozumiałe…

 5. SZULI BOI SIE WALCZYC BO WIE ZE DOSTANIE WPIERDOL … to organizatorzy decyduja jaki jest fight card a nie zawodnicy 😉

 6. dlaczego miał być rewanż ? bo WSZYSCY TAK CHCĄ? a może tylko organizatorzy i sam Pan Grudniewski bo ja słyszę zupełnie inne głosy wszyscy CHCĄ ale SZULI Szulakowskiego aby miał kolejne starcia. Znamy go z MMAmaster2 a KIM JEST PATRYK GRUDNIEWSKI tym bardziej że przegrał pierwszą walkę i chyba TYLKO ON miał co do tego wątpliwości oddał plecy jak BIAŁY PAS a on mówi że ktoś chce go znowu widzieć w ringu dziecko by się zorientowało że coś tu śmierdzi.

 7. GRZESIEK POWIEDZIAŁ, ŻE WEŹMIE WALKĘ Z GRUDNIEWSKIM W LIPCU, ALE NIE W MARCU, BO JEST KONTUZJOWANY, ALE MIMO TEJ KONTUZJI CHĘTNIE SIĘ ZMIERZY Z KIMŚ INNYM.

  Czy już teraz ktoś został przekonany, że Szulakowski zniekształcił prawdę?

  Faktycznie dostał telefon w dniu oficjalnej konferencji z pytaniem, czy bierze walkę z Grudniewskim, czy nie, nie zgodził się i tyle w temacie.

  Ciekawe gdzie teraz on będzie walczyć, bo FEN zamknęła mu drogę, a to nie jedyna organizacja, która zamyka mu drzwi do siebie.

 8. @demon

  Widzę, że stawiasz nas na równi z konkurencją, która pisze ładnie o tych, którzy im płacą, a źle o tych, co skąpią im grosza, choć daleko te kwoty są od groszy

 9. nie jestescie obiektywni publikujac stek bzdur. najpierw dojdzie do prawdy a nie kopjujecie wypociny szuliego z fb. Wiadomo ze prommac to wasi koledzy i placa wam kase za reklame dlatego macie ich jako patronat medialny.

  Szuli panikuje i dupe mu pali ze nigdzie nie moze walczyc… dobrze ze sa organizacje ktore robia walki dla publicznosci a nie dla rekordow zawodnikow. na miejsce szuliego jest pelno innych siwetnych zawodnikow i w konfrontacji z patrykiem bedziemy mieli na FEN 2 kolejna emocjonujaca walke

 10. Szuli walczył z Grudniewskim i wygrał uczciwie. Na ten rok miał inne priorytety niż rewanż z pokonanym Grudniewskim. Ciekawe czy jak Grudniewski by wygrał zgodził by się na rewanż z Szulim… Pieniądze zakładają wam klapki na oczy.

 11. Witam serdecznie .

  Jestem redaktorem naczelnym tego serwisu , i po przeczytaniu waszych herezji , postanawiam zamknąć temat, gdyż nie mam zamiaru patrzeć na oskarżenia z palca wyssane . Mamy prawo opublikować wszystko dotyczące świata sportów walki , a pod oświadczeniem Grzegorza Szulakowskiego , zostało jasno napisane , że nie stajemy po żadnej ze stron .

  pozdrawiam .

Comments are closed.