Mariusz Cieśliński debiutuje w MMA

Zbliżający się do 40-stki jeden z najwybitniejszych zawodników Muay Thai w Polsce, Mariusz Cieśliński postanowił pod koniec kariery spróbować sił w MMA. Legenda polskiego Muay Thai zadebiutuje w nowej dla siebie formule podczas pierwszej gali organizacji PRO MMA CHALLENGE.

Sylwetki Mariusza nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to wzór sportowca, multimistrz świata Muay Thai, jeden z najwybitniejszych reprezentantów tego sportu w Polsce. Permanentny turysta w Tajlandii, gdzie często trenuje, oraz na Białorusi, bo tam również go pełna, zwłaszcza u Alfita Hakova, który trenuje Mariusza.

Oprócz słynnego Cieślińskiego na gali zobaczymy pierwszego Polaka, który miał zaszczyt bić się w UFC, Tomasza Drwala oraz jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Polsce, Michała Kitę. Nie wykluczony jest również start Łukasza Chlewickiego i Damiana Milewskiego.

7 thoughts on “Mariusz Cieśliński debiutuje w MMA

  1. To zależy od rozsądku organizatorów . Już dziś mamy naprawdę sporo solidnych ” kompletnych zawodników MMA . Jeśli dostanie takiego – polegnie , jeśli dostanie kogoś na swoim poziomie czyli zawodnika niekompletnego w formule MMA – będzie ciekawie .

    Mariusz bardzo często pojawia się w dziale TREC na SFD – więc będzie pewnie można mu zadać już niedługo kilka pytań związanych z tym występem .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.