Brock Lesnar nie wróci do UFC

Brock Lesnar nie wróci do UFC przynajmniej do kwietnia 2015 roku.

Po kilku dniach spekulacji, pytań bez odpowiedzi i krążących plotek, wygląda na to, że to wszystko było tylko chwytem reklamowym mającym na celu zwiększenie zainteresowania w mediach osobą Brocka Lesnara. Celem tego zabiegu był powrót Lesnara do World Wrestling Entertainment i obecność na wczorajszym Monday Night RAW show.

Lesnar odnowił swój kontrakt na początku 2013 roku, co oznacza, że największa gwiazda wagi ciężkiej UFC nie będzie mógł związać się z organizacją MMA aż do kwietnia 2015 roku. Szkoda, biorąc pod uwagę, że UFC przechodzi teraz trudne chwile po tym jak Georges St-Pierre wycofał się na pewien czas, a Anderson Silva doznał poważnej kontuzji. Dodatkowo Cain Velasquez niedawno przeszedł operację barku.

Mimo, że Lesnara obowiązuje umowa z WWE, krążył pogłoski o tym, że w jego kontrakcie jest nietypowy zapis pozwalający mu walczyć w UFC. Okazuje się, że to tylko zwykłe plotki, które rozwiał serwis MMAFighting.com w rozmowie z jednym z ludzi WWE.

„WWE ma wyłączność wobec Brocka Lesnara i udział w jakichkolwiek innych organizacjach nie jest możliwy.”

Wygląda na to, że będziemy musieli czekać do 2015 roku, aby dowiedzieć się, czy Brock Lesnar jeszcze wróci do Oktagonu, czy może jego dni w MMA już się wypełniły.

13 thoughts on “Brock Lesnar nie wróci do UFC

  1. Hehe no nie wiem po co mialby chlop wracac jak pewnie jeszcze wspomina lomot od Caina, jego ostattni pogromca Alistair, dostal wklepe od Antonio Silvy i Browna, a zeby w UFC miec drugie miejsce w HW trzeba by bylo przejsc Dos Santosa, ktory chyba bylby dla niego jeszcze gorszy niz Cain.
    A przy tych wszystkich przeciwnosciach, w WWE pewnie bedzie mogl zdobyc pas 😉

  2. Po co ma wracac hajs taki sam jak nie wiekszy zarobi w WWE dodatkowo nie musi tak ostro trenowac jak za czasow ufc i nie naraza sie na prawdziwy łomot do tego jesczte te jego problemy zdrowotne ktore mial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *