Marcin Held przed kolejną walką – Zrobiłem wszystko co mogłem by być w świetnej formie

UFC.com / moheban-ahlebeit.com

Do trzech razy sztuka. Marcin Held (22-6) stoczy w najbliższy weekend swoją trzecią walkę dla organizacji UFC mierząc się z Bośniakiem Damirem Hadzovićem (10-3).

Dla Marcina Helda będzie to bardzo ważna walka na gali UFC Fight Night 109, ponieważ może, ale nie musi zaważyć na jego dalszej karierze w organizacji UFC. Niestety dla Helda jego dwie ostatnie walki zakończyły się porażkami. W debiucie w UFC przegrał przez jednogłośną decyzję z Diego Sanchezem, a w drugiej walce przegrał z Joe Lauzonem przez niejednogłośną decyzję. Pomimo tych dwóch porażek, Marcin dał dobre walki z bardzo trudnymi rywalami i nie ma tutaj mowy o jakiejś dużej dominacji przeciwników nad Polakiem.

Rywalem Marcina Helda będzie Damir Hadzović, który ma za sobą jedną walkę w UFC, którą przegrał przez KO z Mairbekiem Taisumovem na gali UFC Fight Night 86. Wcześniej The Bosnian Bomber wygrał sześć pojedynków stoczonych w Danii, Wielkiej Brytanii oraz Włoszech.

Marcin Held umieścił na swoim Facebooku wpis podsumowujący jego okres przygotowawczy przed nadchodzącą walką i wierzy w to, że tym razem to on  wyjdzie zwycięsko z tej walki. Held zachęca również wszystkich fanów do oglądania jego pojedynku.

One thought on “Marcin Held przed kolejną walką – Zrobiłem wszystko co mogłem by być w świetnej formie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *