Khabib Nurmagomedov uważa, że w kolejnej walce powinien zmierzyć się z Tonym Fergusonem

mmafighting.com

Rosjanin spodziewa się walki o pas.

Około 2,5 miesiąca po niedoszłym występie na UFC 209 Khabib Nurmagomedov (24-0, 8-0 w UFC, #1 w rankingu UFC) spodziewa się, że dostanie jeszcze jedną szansę walki o tymczasowy pas. W rozmowie z rosyjskim portalem ToFight Orzeł mówił:

Jeśli chodzi o zdrowie, prawie już ukończyłem rehabilitację. Zacznę trenować gdzieś w połowie czerwca. Powrót jest planowany na październik, ponieważ potrzebuję pełnych 4 miesięcy treningu. Jeśli chodzi o walkę, na 90% uważam, że zawalczę o tymczasowy tytuł.

Nurmagomedov zapowiada, że będzie zabiegał o starcie z Tonym Fergusonem (22-3, 12-1 w UFC, #2 w rankingu UFC), z którym miał rywalizować na UFC 209.

Teraz kategoria lekka jest jedną z najbardziej obstawionych. Jest tu wielu zawodników, którzy zawalczą o tytuł w najbliższej przyszłości. Jeszcze nie wiadomo z kim ja zawalczę, ale oczywiście będę nalegał na walkę z Tonym Fergusonem, ponieważ teraz nie widzę innych rywali a i ja nie chcę walczyć z kimś innym tylko z nim.

Czy Waszym zdaniem Khabib dostanie jeszcze jedną szansę i powtórnie zostanie zestawiony do walki o tymczasowe mistrzostwo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *