Lyoto Machida : Fedor był by w kłopotach w walce z SilvąPrzewidywania na temat walki Silva – Leites

Trenowałem niedawno z Andersonem i mogę powiedzieć, że jest on fantastycznym zawodnikiem. W dodatku jest bardzo doświadczony i inteligentny. Jest niebezpieczny z każdej pozycji, nawet z dołu, gdzie poważnie Cie uszkodzi swoimi łokciami i uderzeniami. Thales jest świetnym zawodnikiem i zasługuje na szacunek, ale wierzę, że to Anderson jest faworytem.

Anderson pokona Fedora ?

Anderson waży normalnie 98kg, jeśli Fedor walczyłby ważąc 100kg, myślę, że Silva by wygrał. Dodatkowo jest świetnym taktykiem, oraz lepszy techniczne, i naprawdę wierzę, że ma dobre umiejętności by Fedor był w kłopotach.

Lyoto o mistrzu olimpijskim Satoshi Ishii, z którym trenował prawie 2 miesiące.

Waży około 105kg, i uczy się naprawdę szybko. Poprawił bardzo swoje uderzenia, od czasu kiedy przybył. Ishii pomaga mi bardzo w grapplingu. Niedługo, będzie gotowy, by rozpocząć swój debiut w MMA, i wierzę, że zrobi świetną robotę.  Jeszcze nie podpisał umowy z żadna organizacją. Doradziłem mu, żeby się nie śpieszył. Zdobył najpierw doświadczenie w Japonii, i później trafił do UFC, i myślę, że zastosuje się do mojej porady.

Machida o swoim przyszłym przeciwniku, którym jest Rashad Evans.

Rashad jest bardzo strategiczny i spokojnym zawodnikiem. W walce z Forrestem dostawał mocno, a potem odwrócił losy walki. Mój ojciec i brat pomagają mi bardzo, by wprowadzić go w moją grę. Zawsze marzyłem o takiej okazji, i trenuje ciężko, jak nigdy dotąd, by zdobyć pas.

2 thoughts on “Lyoto Machida : Fedor był by w kłopotach w walce z Silvą

  1. Walka Silvy z Fedorem -to by było coś – konfrontacja destruktywnej techniki spidera z strasznie skutecznym brakiem techniki Fedora.Myślę że w stójce fedor miał by nikłe szanse ale w parterze kto wie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *