Luke Rockhold wymienia Ronaldo „Jacare” Souzę jako swojego kolejnego rywala

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były mistrz wagi średniej UFC Luke Rockhold wyraża chęć powrotu do Oktagonu po tym jak kontuzja wykluczyła go z rywalizacji.

Luke Rockhold wypadł z listopadowej walki z Ronaldo „Jacare” Souza na gali UFC Fight Night 101, która miała być pojedynkiem rewanżowym jeszcze z czasu Strikeforce. Wówczas walkę tamtą wygrał Rockhold odbierając Jacare tytuł mistrza wagi średniej

W programie „The MMA Hour”, Rockhold powiedział kim jest zainteresowany jeśli chodzi o jego kolejną walkę i bez większej niespodzianki podał nazwisko Souzy.

— Jacare twierdzi, że ja uciekam. On chce pozostać ważnym zawodnikiem i chce zostać w tej grze. On nie chce czekać, ale będzie musiał długo poczekać biorąc pod uwagę moją obecną sytuację. Chciałbym wrócić tam i naprawić tę sytuację oraz dokończyć biznes z tym człowiekiem.

Rockhold został także zapytany o to, czy jego zdaniem dywizja średnia zmieniła się podczas jego nieobecności.

— Nie zauważyłem zbyt dużego ruchu w dywizji, tak prawdę mówiąc. Uważam, że Bisping jest tchórzem i ucieka starając się dobierać sobie walki. Co do Jacare, to myślę, że jest w tym samym miejscu.

Co do mistrza wagi średniej Michaela Bispinga, który zakończył serię pięciu zwycięstw Luke Rockholda i odebrał mu tytuł, to aktualnie przechodzi rehabilitację operowanego kolana. Do walki z Bispingiem jest także zestawiany w pierwszej kolejności pretendent Yoel Romero.

One thought on “Luke Rockhold wymienia Ronaldo „Jacare” Souzę jako swojego kolejnego rywala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *