Cris Cyborg twierdzi, że jest przygotowana na to, że nowa mistrzyni wagi piórkowej będzie unikać z nią walki

@MmmAssault505 Twitter

Po tym jak Germaine de Randamie została nową mistrzynią wagi piórkowej UFC po pokonaniu Holly Holm, chyba wszyscy liczą teraz na walkę z Cris „Cyborg”.

Cristiane Justino była obecna na gali UFC 208 i obserwowała pojedynek w wadze 145 funtów. Jeszcze przed tą walką Cris mówiła, że będzie chciała zmierzyć się ze zwyciężczynią. Zaraz po walce, nowo koronowana mistrzyni wagi piórkowej powiedziała, że również chce zmierzyć się z Justino.

— Chcę walczyć z każdym. Jeśli Cris Cyborg jest tą jedną z którą muszę się zmierzyć, zawalczę z nią. Teraz muszę jednak przejść operację ręki. Jak przejdę operację, to wtedy zobaczymy, co dalej.

Niedługo potem, de Randamie dodała, że zerwała więzadła w ręce podczas swojej poprzedniej walki z Larissą Pacheco i musi w pierwszej kolejności zająć się leczeniem. W wywiadzie dla ESPN, Cris Justino stwierdziła, że to kolejna zawodniczka, która unika walki z nią, ale dodała, że jest na to przygotowana.

— To jest coś o czym ja i mój team już myśleliśmy. Ktokolwiek by wygrał, to powiedziałby, że musi zrobić przerwę, czy coś takiego — wszystko, co pozwoli im zatrzymać pas tak długo jak to tylko możliwe. Byliśmy na to przygotowani. Tak szybko jak powiedzieli, „twoją kolejną rywalką będzie Cyborg”, tak ona zaczęła mówić o swojej ręce. To naprawdę niczego nie zmienia. Wiem, że jestem mistrzynią świata. Nie ma znaczenia, czy będę walczyła o pas.

Cris Cyborg ubiega się obecnie o zakwalifikowanie stosowanych przez nią środków do celów terapeutycznych po tym jak USADA zgłosiła ją za naruszenie zasad antydopingowych. Jeżeli Cris uda się uniknąć zawieszenia, będzie dopuszczona do rywalizacji oraz walki o tytuł wagi piórkowej.

3 thoughts on “Cris Cyborg twierdzi, że jest przygotowana na to, że nowa mistrzyni wagi piórkowej będzie unikać z nią walki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *