Linton Vassell także chce wystąpić w turnieju wagi ciężkiej Bellatora

metro.co.uk

Kolejny zawodnik, który chciałby się zaprezentować podczas turnieju Bellatora.

Linton Vassell (18-6, 1NC) wie, że turnieje MMA rzadko odbywają się zgodnie z planem, dlatego oferuje swoje usługi podczas turnieju Bellator MMA World Grand Prix 2018.

Turniej będzie składał się z ośmiu zawodników, czterech z wagi ciężkiej oraz czterech z półciężkiej. Zwycięzca turnieju, zostanie mistrzem wagi ciężkiej Bellatora.

Linton Vassell  w swoim ostatnim pojedynku, uległ w walce mistrzowskiej Ryanowi Baderowi. Przed walką z Baderem, wygrał 3 pojedynki z rzędu. Bilans angielskiego zawodnika w Bellatorze, to 7 zwycięstw oraz 3 porażki.

Vassell chce dołączyć do turnieju, w razie kontuzji któregoś z zawodników biorących w nim udział. Twierdzi, że ma do wyrównania rachunki, m.in. z Ryanem Baderem oraz Muhammadem Lawalem.

Anglik nie jest jedynym zawodnikiem Bellatora, który stara się o przydział do turnieju. Innym zawodnikiem, który chciałby wziąć w nim udział jest, Rory MacDonald.

Właściciele Bellatora nie ogłosili jednak żadnych pojedynków zastępczych podczas turnieju, który rozpocznie się na początku 2018 roku.

Oficjalna rozpiska pojedynków w 1 rundzie turnieju, zostanie ogłoszona w najbliższych tygodniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.