Liga Boksu Tajskiego 20 listopad

Liga Boksu Tajskiego

Walki rozpoczną się o godzinie 15.00 w hali K.S.Tomex przy ulicy Ptaszyckiego 4 (przy stadionie Hutnika). Odbędzie się w sumie 13 walk w formule Muay Thai. Gościem specjalnym imprezy jest Rafał Simonides – Zawodowy Mistrz federacji WMC (World Muaythai Council) , zdobywca Pucharu Europy, wielokrotny Mistrz polski, jedyny Polak, który walczył dla samego Króla Tajlandii przed pałacem królewskim na gali z okazji urodzin Jego Królewskiej Mości. Zwycięzca licznych turniejów mieszkał 3 lata w Tajlandii i walczył w Azjii między innymi w Honk Kongu, Australii, Singapurze, Chinach, Cambodży.


Lidze towarzyszy kampania „Walcz z patologia – Profilaktyka przez sport i zasady fairplay.” której celem jest popularyzacja sportów walki w Polsce i zwalczanie często towarzyszacych im uprzedzeń wynikających z małej wiedzy o regułach walk i psychologicznych aspektach treningu.

Patronat Honorowy nad cyklem imprez w ramach Ligi Boksu Tajskiego objął Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa.
Patronat sportowy: Przedstawiciel na Polskę Amsterdam Mejiro Gym oraz Mistrz Świata w boksie Mariusz Wach.

Patronat medialny: TVP Kraków, TV Małopolska, Krak TV. PolskiBoks.pl, MMARocks, FightSport.pl, Fight24.pl, SportyWalki.org, Aktywni.pl, Głos Nowej Huty, Zdrowie w Krakowie
Impreza została zrealizowana dzięki wsparciu finansowemu ze środków Programu Operacyjnego w Ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2010

Strony:
www.liga-muaythai.net.pl
www.walcz-z-patologia.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *