Rampage Jackson obawia się nudnej walki z Dragonem

(mmamania.com)

„Martwi mnie, że to może być kompletna katastrofa. Że to może być nudna walka. Postaram się, aby była ekscytująca, bo ja lubię takie walki. Ale jego styl jest nudny, poza tym ostatnią swoją walkę przegrał przez pierwszy w życiu nokaut, a wiadomo, że po czymś takim walczy się zachowawczo.”

Cóż, wygląda na to, że Quinton Rampage Jackson nie przejmuje się za bardzo promocją swojej walki z Lyoto Machidą, która odbędzie się na UFC 123, w najbliższą sobotę 20 listopada. Rampage nadal twierdzi, że walki Dragona są nudne. Hmm… zazwyczaj zawodnicy ekscytują się swoimi nadchodzącymi walkami – Rampage najwidoczniej do takowych nie należy. Przekora, czy szczerość?

11 thoughts on “Rampage Jackson obawia się nudnej walki z Dragonem

  1. Walka Lyoto z Rashadem Evansem wg. mnie to najnudniejsza walka jaką kiedykolwiek oglądałem. Przez cały pojedynek zostały wyprowadzone może z 5 celnych ciosów a w ogóle góra 10 i całe szczęście że z tych 5 cztery trafiły w łeb Rashada i się walka skończyła.

  2. dante: Walka Lyoto z Rashadem Evansem wg. mnie to najnudniejsza walka jaką kiedykolwiek oglądałem. Przez cały pojedynek zostały wyprowadzone może z 5 celnych ciosów a w ogóle góra 10 i całe szczęście że z tych 5 cztery trafiły w łeb Rashada i się walka skończyła.

    To mało walk do tej pory widziałeś 😉

  3. Żenujacy i nudny i wiekszośc walk wygrał przez k.o. no tak to jest jak wyznacznikiem MMA jest Jean Claude Van Dam 😉
    A wracajac do tematu to mysle ze to moze byc walka roku , Rampage nie odpusci, to nie Rashad, on nie walczy zeby wygrac tylko zeby zabic a Machida uwielbia takich przeciwników ( zobaczcie Tiago Silve ) dla mnie zapowiada sie wojna i obym sie nie mylił. 🙂

  4. Mam wrażenie, że Rampage już się usprawiedliwia. Wygląda mi na to, że on jakby w siebie nie wierzył, jest jakiś taki zamulony – tak wnioskuję z tego, co czytam, bo na razie niestety nie bardzo miałem czas i ochotę, aby słuchać wywiadów. Może się mylę, ale mam obawy, że Rampage’owi już się po prostu nie bardzo chce.

  5. Styl Machidy jest dość specyficzny, bo opiera się na kontrataku, więc racja jeśli oglądasz mma dla samego patrzenia jak zawodnicy tłuką się jak zwierzęta, to chyba nie ten sport. Machida walczy taktycznie, pilnuje dystansu i kontratakuje, co faktycznie jest trochę nudne dla oka, ale jakże skuteczne! ;P Rafi to leżenie na sobie dwóch facetów to tak samo jak walki Lyoto, punktowane obalenie a późnie kontrola lub staranie się o pozycje do dobrego g’n’p czysta taktyka. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *