[WYNIKI] KONKURS: Walcz o biografię Rafała Jackiewicza!

Wspólnie z Wydawnictwem SQN przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs w którym do wygrania jest biografia Rafała Jackiewicza – „Życie na ostrzu noża”.

Jeżeli jeszcze nie zdobyłeś tej biografii, to masz okazję to nadrobić. W konkursie są do wygrania dwa egzemplarze biografii.

Wszystko, co musisz zrobić, to przekonać nas i napisać w komentarzu dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać biografię Rafała Jackiewicza – „Życie na ostrzu noża”. Z najciekawszych komentarzy wybierzemy DWA, których autorzy otrzymają od nas książkę.

Konkurs trwa od teraz do piątku 16 czerwca do godziny 23:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Życzymy powodzenia!

FINAŁ KONKURSU

Zwycięzcami konkursu do których powędrują książki są:

Zabstyl

SzK

Gratulujemy! Do zwycięzców odezwiemy się drogą e-mailową na adresy zarejestrowane na stronie.

7 thoughts on “[WYNIKI] KONKURS: Walcz o biografię Rafała Jackiewicza!

  1. Bardzo lubię boks, Rafała Jackiewicza znam z wywiadów i kilku artykułów, które przeczytałem. Jackiewicz miał bardzo barwne życie, pełne niebezpieczeństw (prawie zginął od ukucia nożem), imprez i ogólnego chaosu. Wszystko jednak zostało uwieńczone sukcesem.
    Chciałbym przeczytać jego biografie ponieważ ma bardzo dobre recenzje, a ponadto życie tego pięściarza jest całkiem inne niż moje. Chciałbym poznać ten inny świat – jego świat 🙂

  2. Rafał Jackiewicz – świetny zawodnik, który ma za sobą barwne życia. Historia jego sportów walki jest bardzo podobna do mojej – również zaczynał od Karate, przechodząc poprzez Kickboxing aż skończył na boksie. Jestem na dokładnie takiej samej drodze, aczkolwiek nie mam za sobą tak ostrych i niesamowitych przeżyć. Myślę, że dokładniejsze poznanie historii Rafała zmotywuje mnie do jeszcze cięższej pracy.

  3. Chcę tą książkę bo Rafał Jackiewicz to bokser który w mma dostał baty w stójce od tajskiego boksera/kickboxera… a jakby wcześniej przez dłuższy czas trenował np obronę przed lou kingami to MOŻE walka skończyłaby się inaczej. lol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *