Zdjęcie dnia: Mirko Cro Cop, mówiłeś coś o emeryturze? Nie żartuj!

Mirko Cro Cop Filipovic Facebook

Patrząc na zdjęcia jakie wczoraj Mirko Cro Cop Filipovic wstawił na swojego Facebooka i przeglądając jego inne zdjęcia i filmy z treningów trudno uwierzyć, że ten facet mówi o końcu kariery.

42-letni Chorwat po wygraniu 2016 RIZIN Open-Weight Grand Prix w grudniu ubiegłego roku i pokonaniu trzech rywali w dwa dni oznajmił, że zdecydował się zakończyć karierę. Zakończenie kariery w wykonaniu Filipovica nie oznacza jednak siedzenia w kapciach przed telewizorem. Cro Cop wciąż trenuje zarówno dla samego siebie jak i uczy walczyć młodsze pokolenie zawodników.

Chociaż Filipovic mówił o zakończeniu kariery, to dodał, że mógłby stoczyć ostatnią walkę pożegnalną pod warunkiem, że uda mu się w pełni wyleczyć kontuzję kolana. Pod koniec marca Mirko umieścił w swoich mediach społecznościowych plakat jego starcia rewanżowego między innym weteranem i legendą MMA Fedorem Emelianenko, który mógłby się odbyć w tym roku.

Taka walka byłaby możliwa, ponieważ organizacje RIZIN w której walczy Filipovic i organizacja Bellator w której walczy Emelianenko współpracują ze sobą. Poza tym Bellator kontynuuje pozyskiwanie legend MMA w celu organizowania walk między nimi.

Tymczasem jednak zobaczmy jak prezentuje się aktualna forma Mirko Filipovica.

Mirko Cro Cop Filipovic Facebook
Mirko Cro Cop Filipovic Facebook

2 thoughts on “Zdjęcie dnia: Mirko Cro Cop, mówiłeś coś o emeryturze? Nie żartuj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *