Kłótni ciąg dalszy: Evans vs. Jones raz jeszcze

Takie oto zdjęcie wrzucił niedawno Jon Jones na swojego Twittera. Jak wiadomo w życiu Jonesa wiele się ostatnio wydarzyło. Zaczynając od zdobycia mistrzostwa wagi półciężkiej, po zmiany przeciwników, a nawet utratę przyjaźni. Co do tego ostatniego… No właśnie… . Pierwotnym przeciwnikiem Bonesa miał być Rashad Evans, ale zawiłe sytuacje oddaliły go od szansy do walki o pas. Od tego momentu panowie nie są najlepszymi kumplami z drużyny. Co więcej, ciągle toczą kłótnie drogą internetową i nie tylko. Jaka jest odpowiedź Rashada na zdjęcie Jona?

Na swoim Twitterze Bones napisał: 219 funtów i gotowy do walki.

Na co Suga odpisał: Ręka na biodrze! Dawaj dziewczyno! Idź do „walki”! Wyglądasz groźnie jak Bruno!! Lol

Przypominamy, że przeciwnikiem Jonesa jest teraz Quinton Rampage Jackson, ale jeśli ten nie podoła w walce o pas, to kolejny w kolejce jest Rashad. Czy Rashad i Jones w końcu spotkają się w Oktagonie? Czy może Rampage pokrzyżuje im plany?

14 thoughts on “Kłótni ciąg dalszy: Evans vs. Jones raz jeszcze

  1. Ja pieprze – tu ma klo 99 kilo to ile on wazy poza walkami na luzie 105 -110 kilo?
    Nawet jak na HW jest duzym gosciem a walczt w LHW do 93 kilo
    Nie zmienie tego i sie juz dawno pogodziłem ,ale trochem nie wkurza ze w wagach walcza goscie ,ktorzy tak naprade do tych wag nie nalezą ,bo zbija i na dzien przed waza 93 a w octagonie 100..zreszta npSpider to ciezki własciwie tez jest bo kolo 100 chodzi na codzien a walczy w MW do 84 bodajże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *