Nastula poznał przeciwnika

W dniu wczorajszym tj.14.09 2011 podczas konferencji prasowej , która odbyła się w hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy organizatorzy Streetfighters Team Cup podali przeciwnika , który stoczy pojedynek z naszym mistrzem olimpijskim w judo Pawłem Nastulą.

Jest nim amerykański wojownik , człowiek ważący 140 kg , mierzący 183 cm Jimmy „The Titan „ Ambriz. Ambriz ma 34 lat , pochodzi z Kalifornii z drużyny Team Titan, od 2001 roku stoczył 32 pojedynki w formule MMA. Ostatni pojedynek stoczył z Lubomirem Simeonovem podczas gali BMMAF: Warriors 21 27.05.2011 roku. Walczył na galach i ich kolejnych edycjach : Dream , WEC , K-1 World Grand Prix 2010, KOTC, Gladiator Challange, Range in the Cage. Posiada duże doświadczenie i jest bardzo nie wygodnym przeciwnikiem. Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek. Obecni byli też zawodnicy ( nie wszyscy ) drużyn Torunia i Bydgoszczy, którzy mogli po raz pierwszy skrzyżować spojrzenia za min staną na wadze.

Drużyna Bydgoszczy

Drużyna Torunia

16 thoughts on “Nastula poznał przeciwnika

  1. Thompson też nie miał wielu sukcesów w ostatnim czasie, a obił Pudzillę więc tym bym się nie sugerował. Koleś jest doświadczony i prawdopodobnie to przeniesie na ring, jeśli w ogóle ta walka się odbędzie. Na pewno jest to lepszy przeciwnik od pozostałych, z którymi Nastek zmierzył się w Polsce.

  2. miał być thompson,ale ksw pewnie podpłaciło go po to,aby nastek po zwycięstwie nad nim nie stał się sławny..w całej Polsce,wszyscy chcieliby wtedy widzieć go z pudzianem,a wiemy dobrze,że pudzian z nastkiem nie ma szans.

  3. Nie mieli kasy na dobrego przeciwnika, cała ta gadka o Thompsonie i Goodridge to była reklama.
    Dziennikarze z Polski dzwonili do Thompsona i on powiedział, że żadnych rozmów z organizatorami tej gali nie ma i nie było.

    Są rozmowy z KSW.

  4. a co nastula ma dodatni rekord?przecież kiedyś też nabijano sobie rekord walcząc z takimi a nie innymi przeciwnikami alexander otsuka,Yoshihisa Yamamoto,Gary Goodridge,james thomson i mas kick boxerów:stefan leko,mark hunt,semmy chilt a dotego byli judocy i zapaśnicy i osoby mające najlepsze lata za sobą typu ken shamrock i olbrzymi i grubasy to na nich nabijano sobie rekordy w pride i nikt nie miał im tego za złe a w polsce jak zwykle nie tolerancja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *