Kimbo Slive vs Matt Mitrione na UFC 113

fot. www.mmamania.com/


Kimbo Slice (4-1)
, który w swojej ostatniej walce pokonał Houstona Alexandra i tym samym zanotował pierwsze zwycięstwo w UFC, ponownie stanie w oktagonie. Przeciwnikiem, będzie Matt Mitrione, który w swoim debiucie MMA pokonał Marcusa Jonsa przez KO.

Przyszli przeciwnicy doskonale znają się z dziesiątej edycji „The Ultimate Fighter”. Trenerem Kimbo był Rampage Jackson, a trenerem Matta Rashad Evans.

UFC 113, odbędzie się 8 maja, gdzie oprócz wyżej wymienionego pojedynku dojdzie do rewanżu o pas wagi półciężkiej pomiędzy Lyoto Machidą, a Mauricio Rua.

Wstępna rozpiska w środku.

 • Lyoto Machida vs Mauricio “Shogun” Rua
 • Josh Koscheck vs Paul Daley
 • Kimbo Slice vs Matt Mitrione
 • Marcus Davis vs Jonathan Goulet
 • Alan Belcher vs Patrick Cote
 • Sam Stout vs Jeremy Stephens
 • TJ Grant vs Johny Hendricks

5 thoughts on “Kimbo Slive vs Matt Mitrione na UFC 113

 1. Ta walka pokaże bardzo dużo. Zobaczymy, czy Kimbo jest w stanie uczyć się skutecznie MMA, szczególnie tego parteru. Ciekawe też, czy poprawił swoje cardio, bo w walce z Alexandrem wyglądał tragicznie (Houston zresztą też). Jeśli Kimbo nie zabłyśnie w tej walce, to już chyba nie zabłyśnie wcale….

 2. Cebeka, zgadzam sie z Toba.
  Mykollka—> Tak, tylko, ze parter Kimbo jest raczej (mimo wszystko) przecietny..Uwazam, ze obaj fighterzy beda raczej walczyli w stojce… Jesli cardio Kimbo bedzie tak tragiczne jak w walce z Hustonem Aleksandrem to walka bedzie wyrownana.

 3. cardio i parter Mitrione są chyba jeszcze gorsze niż Kimbo, a przynajmniej tyle można stwierdzić na podstawie tego, co pokazał w TUF-e, więc będzie to w pewnym sensie pojedynek freak’ów, ale obaj potrafią mocno uderzyć, więc na 3 rundy (Bogu dzięki) raczej nie ma co liczyć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *