Kevin Lee uważa, że obsada trenerska TUF 26 sprawi, że będzie to kiepskie widowisko

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

The Motown Phenom atakuje zawodników dywizji lekkiej.

Ponad tydzień temu, za pośrednictwem twittera Kevin Lee (16-2, 9-2 w UFC, #7 w rankingu UFC) informował, że zgodził się na bycie trenerem w 26 edycji show The Ultimate Fighter. Amerykanin pisał też, że Eddie Alvarez (28-5, 1 NC, 3-2, 1 NC w UFC, #3 w rankingu UFC) odrzucił propozycję a teraz oczekiwana jest odpowiedź od Justina Gaethje (18-0, 1-0 w UFC, #5 w rankingu UFC).

Kilka dni później okazało się jednak, że to Alvarez i Justin będą głównymi postaciami kolejnego TUF-a. To nie mogło spodobać się Lee, który uważa, że program będzie bardzo kiepskim widowiskiem.

Masz Eddiego i masz Gaethje, obaj mają martwe mózgi. Oni tam pójdą, będą rozmawiali i kłaniali się sobie nawzajem. Nikt tego nie będzie oglądał, to będzie straszne. Muszę przeprosić wszystkie kobiety, które będą w show, ponieważ nie będę oglądane przez wiele osób.

Kevinowi szczególnie nie podoba się wybór Gaethje na trenera w show po tym, jak w debiucie w UFC pokonał Michaela Johnsona.

Jak dla mnie Johnson to obieżyświat. On zawsze był obieżyświatem. I najwyraźniej pokonanie Michaela Johnsona naprawdę coś znaczy. Macie Khabiba, który go pokonał i ludzie myślą, że on jest pierwszym pretendentem po pokonaniu Michaela Johnsona. Dla mnie Mike to obieżyświat. Co więcej mogę powiedzieć? Myślę, że on odpuścił w pierwszej minucie pierwszej rundy. Widziałem to w jego oczach.

Wiedzieliście pierwszą rundę, on zgasł i nadal był w stanie naruszyć Gathje. On nadal był w stanie naruszyć go tylko z powodu umiejętności ciosami mającymi na celu odsunięcie go od niego. Popatrzcie na umiejętności Gaethje, to jedynie podstawy. Jest łatwy do trafienia, lubi być trafiany. Chcę zobaczyć jak dużo ciosów może przyjąć w konfrontacji z niebezpiecznym zawodnikiem.

W 26 edycji TUF-a udział wezmą kobiety rywalizujące w wadze muszej. Zawodniczka, która wygra program stanie pierwszą mistrzynią UFC kategorii -57kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *