Max Holloway negocjuje nowe warunki kontraktu przed pierwszą obroną pasa

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Max Holloway chciał więcej zarabiać i jego życzenie się spełniło, ponieważ rozpoczęły się rozmowy z UFC w celu ulepszenia jego umowy.

Holloway jest aktualnym mistrzem wagi piórkowej po zwycięskiej walce z dotychczasowym mistrzem Jose Aldo. Pierwsze pytanie jakie się nasuwa, to kiedy Max stoczy walkę w obronie pasa, ale termin tej walki nie jest jeszcze znany.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Holloway zmierzy się z Frankie Edgarem, który dostanie kolejną szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa. Menadżer Holloway’a, Brian Butler powiedział serwisowi MMAJunkie, że The Answer jest najprawdopodobniej następnym przeciwnikiem Maxa.

— Jesteśmy w trakcie negocjacji nad nowym kontraktem dla Maxa i kiedy ta sprawa się zakończy, wtedy będziemy gotowi działać dalej. Wygląda na to, że prawdopodobnie będzie to Frankie.

Blessed nie wstydzi się prosić o większą wypłatę i tym razem czuje, że naprawdę zasługuje na podwyżkę, ale takie jest też prawo mistrza.

— Nie otrzymaliśmy dokładnie tego, czego oczekiwaliśmy, ale spotkaliśmy się po środku. Dana White powiedział, „słuchajcie chłopaki, jeśli Max wygra walkę i zdobędzie ten pas, to znów usiądziemy do rozmów i nie będziemy walczyć między sobą o ten kontrakt.” Max zrobił to, co zrobił i myślę, że zrobił to w iście gwiazdorskim stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *