Jimi Manuwa – Je**ć Daniela Cormiera. On jest pie****ym grubym zapaśnikiem

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images / wallpaper image

Jeden z kandydatów do walki o tytuł wagi półciężkiej Jimi Manuwa kolejny raz wypowiedział się w gorzkich i ostrych słowach na temat aktualnego mistrza Daniela Cormiera.

To nie pierwszy raz kiedy Manuwa wyraża swoją negatywną opinię o Cormierze i jego stylu walki. Poster Boy delikatnie mówiąc nie jest fanem zapasów w wykonaniu mistrza.

Daniel Cormier mówił niedawno, że dostał propozycję walki z Jimim Manuwa, ale wolał zmierzyć się z Jonem Jonesem ponieważ jak powiedział, ta walka musi być następna. Tymczasem Manuwa miał chwilę czasu, aby wystąpić w MMA Panelen w serwisie Kimura.se gdzie nie omieszkał skrytykować Cormiera.

— Je**ć Daniela Cormiera. On jest pie****ym grubym zapaśnikiem gówno mnie obchodzi co on mówi. Wszyscy mówią, że jest miłym gościem, ale ja go nie lubię. On mi przypomina takiego szkolnego tyrana, a ja nie lubię takich. Ma pas, jest świetnym zawodnikiem i inne takie. Szanuję go za to, ale nie lubię go jako człowieka. Nie podoba mi się jego stosunek do innych zawodników. Traktuje wszystkich z góry. Z tego względu nie mam do niego szacunku i nie sądzę, by był w stanie wytrzymać ze mną więcej jak dwie rundy.

Ponadto Manuwa powiedział, że ostatnia obrona mistrzowskiego tytułu przez Cormiera z Anthonym Johnsonem nie zrobiła na nim wrażenia.

— Uważam, że w ostatniej walce z Anthonym Johnsonem, Rumble dał mu zbyt łatwo tę wygraną Myślę, że Rumble popełnił duży błąd w tej walce i prawdopodobnie on sam o tym wie. Nie tędy droga w walce z zapaśnikiem i kimś takim jak Daniel Cormier. Ja nie popełnię takich błędów w walce z Cormierem jeśli z nim zawalczę. Tak więc je**ć Daniela Cormiera, a ja skupiam się teraz a Volkanie (Oezdemirze) i przejdziemy przez ten most dopiero wtedy jak pokonam Volkana Oezdemira.

3 thoughts on “Jimi Manuwa – Je**ć Daniela Cormiera. On jest pie****ym grubym zapaśnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *