Ken Shamrock – „czuję się jak potwór”

Już niedługo odbędzie się gala War Gods: The Valentine’s Eve Massacre. Na gali wystąpią raczej byłe gwiazdy, które lata młodości już dawno mają za sobą

O to fragmenty wywiadu jakiego udzielił Ken Shamrock dla FiveOuncesOfPain.com

Ken Shamrock jest również, mocno zaangażowany w to wydarzenie

Wszystko to co robię, to próba promocji. Staram się by fani przyszli i obejrzeli dobre walki. Próbuję tak dobierać walki, żeby być zadowolony i fani pewnie także. Nie próbuję prowadzić światowego MMA. Po prostu staram się dobrze bawić.

To powrót to dawnych czasów z UFC , kiedy nie było kategori wagowych. Walczyłem w zawodach nazwanych „David vs. Goliath”. (UFC 8)  W każdej walce byl Dawid i Goliat, ale to zawsze Dawid wygrywał, więc to będzie powrót. Myślę, że to może być interesujące.

Odnośnie walki z Rossem Cliftonem, który ma 204cm i waży w tym momencie około 180kg

Czuję się jak potwór. Jestem gotowy.. Wejdę tam i zrobię to. Zamierzam wygrać. Jestem szybszy niż on. W lepszej kondycji i silniejszy. Jedyną rzeczą, która stoi po jego stronie to wzrost i waga, ale pokonam i to… Zrobię mu krzywdę.

Następny przeciwnik Tank Abbot ?

Następnym razem, będziemy starali się ustawić walkę między mną, a Tankiem, jako główne wydarzenie. To walka, która powinna wydarzyć się długo czas temu, ale się nie wydarzyła, z niewiadomego powodu, więc zamierzamy, żeby do niej doszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *