DREAM.8 – wstępne info

Japońska organizacja DREAM ogłosiła dzisiaj kilka nazwisk, które wystąpią podczas gali DREAM.8, która będzie również pierwszą rundą Grand Prix kategorii półśredniej. Dla przypomnienia DREAM.8 rozpoczyna się 5 kwietnia.

Jednymi z najważniejszych zawodników ogłoszonych na tę galę jest Shinya Aoki (19-3), który pokonał ostatnio Eddie Alvareza, wygrywając tym samym pas WAMMA wagi lekkiej, oraz Hayato „Mach” Sakurai (34-8-2), były mistrz organizacji Shooto, oraz weteran PRIDE FC.

Kolejnym zawodnikiem ogłoszonym na kwietniową galę DREAM jest Ikuhisa Minowa, który nie wystąpi w turnieju jednak w turnieju wagi półśredniej. Przeciwnik Minowaman’a jeszcze nie jest znany.

Aoki, który zapewne będzie faworytem turnieju, przegrał tylko jeden raz w ciągu swoich ostatnich 18 walk. Do porażki doszło w finale DREAM GP, a zawodnikiem który go pokonał jest Joachim Hansen. Dla przypomnienia była to walka finałowa turnieju DREAM. Aoki później zwyciężył walkę z Todd Moore, by następnie sięgnąć po tytuł WAMMA wygrywając z Eddie Alvarezem.

Hayato Sakurai również posiada dobry bilans walk. W ostatniu ośmiu pojedynkach przegrał tylko raz. „Mach” nie dał razy Davidowi Baron’owi w maju zeszłego roku, podczas gali SHOOTO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *