Kayla Harrison pokonała Marinę Mokhnatkinę w swoim debiucie w tym sezonie na gali 2022 PFL 3

Kayla Harrison zdobyła trzy punkty i zachowała swój nieskazitelny rekord, ale nie była zadowolona ze swojego występu w pojedynku z Mariną Mokhnatkiną w walce wieczoru gali 2022 PFL 3.

W ciągu trzech rund Harrison (13-0) wygrała z byłą zawodniczką Bellatora Mariną Mokhnatkiną (6-3) przez jednogłośną decyzję. Walka była głównym wydarzeniem 2022 PFL 3, która odbyła się na Esports Stadium w Arlington w Teksasie.

Od początku do końca Harrison kontrolowała pozycję zarówno w stójce jak i w parterze, z wyjątkiem krótkich prób poddania w wykonaniu Mokhnatkiny. Pomimo kontroli, Harrison nie była w stanie zadać wielu obrażeń, ani zagrozić żadną znaczącą próbą poddania.

Kayla Harrison pokonała Marinę Mokhnatkinę przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-27, 29-27)

Po ogłoszeniu decyzji, Harrison w rozmowie z Seanem O’Connellem, byłym zawodnikiem UFC, brutalnie oceniła swój debiut w sezonie 2022.

„Myślę, że to było kompletne gówno” – powiedziała Harrison. „Przepraszam fanów. Chciałam zrobić dla was lepsze show. Czasami te dziewczyny są twardsze, niż myślisz. Czasami wygląda to łatwo, ale czasami nie bardzo. Czapki z głów dla Mariny. To świetna przeciwniczka, bardzo twarda, o dużych umiejętnościach. Życzę jej powodzenia w nadchodzącym sezonie. Dziękuję wam za przybycie i oglądanie. Doceniam to. Trzeba brać wszystko z przymrużeniem oka. To jest doświadczenie. Jestem jeszcze młoda w swojej karierze. Im więcej czasu spędzę w klatce, tym lepiej będę się prezentowała. Jestem gotowa na następny pojedynek.”

Ta walka dla Harrison była jej pierwszą od czasu zakończenia kontraktu z PFL. Po rozmowach z UFC i Bellatorem, Harrison ostatecznie wróciła do PFL. Niedawno ujawniła w The MMA Hour, że początkowo podpisała kontrakt z Bellatorem, ale PFL miało prawo wyrównania oferty i ostatecznie podpisała nowy kontrakt.

Od czasu swojego zawodowego debiutu w MMA w 2018 roku, Harrison wygrała wszystkie 13 walk, w tym pięć przez TKO, pięć przez poddania, trzy przez decyzje i wywalczyła dwa tytuły mistrzowskie o wartości 1 miliona dolarów. Jej druga walka w sezonie 2022 PFL jest oczekiwana na 1 lipca przeciwko jeszcze nie wyznaczonej przeciwniczce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.