Anthony Pettis poddał Mylesa Price’a na gali 2022 PFL 3

Anthony Pettis ma swoje pierwsze zwycięstwo w PFL w kieszeni po szybkim skończeniu Mylesa Price’a w karcie głównej gali 2022 PFL 3.

Choć zajęło mu to trzy próby, Pettis (25-12) rozpoczął swój sezon 2022 zwycięstwem na piątkowej gali w Esports Stadium w Arlington w Teksasie, kiedy to poddał Irlandczyka Mylesa Price’a (11-8) w pierwszej rundzie.

W pierwszych sekundach walki Pettis wyprowadził mocny cios, który posłał Price’a na deski. Price przetrwał, ale Pettis zajął pozycję z góry. Od tego momentu Pettis pracował, utrzymując presję i kontrolę. W końcu Price próbował wymknąć się spod Pettisa, ale ten wykorzystał to na swoją korzyść.

„Showtime” przeszedł do parteru, ale przetoczył Price’a i założył mu duszenie trójkątne nogami z dosiadu. Następnie poprawił i dopasował technikę. Pettis przetoczył Price’a i skończył go zmuszając do odklepania.

Anthony Pettis pokonał Mylesa Price’a przez poddanie (trójkąt z dosiadu) – runda 1, 4:17

Dzięki tej wygranej Pettis zwyciężył po raz pierwszy od czasu swojej ostatniej walki w UFC, która odbyła się w grudniu 2020 roku przeciwko Alexowi Morono. W sezonie 2021 PFL, Pettis nie zakwalifikował się do playoffów, ponieważ miał zero punktów i poniósł dwie porażki z Clayem Collardem i ostatecznym mistrzem Raushem Manfio.

Jeśli chodzi o Price’a, to w ostatnich pięciu walkach spadł do 3-2. 2022 PFL 3 było dla Price’a pierwszą walką w klatce od lutego 2019 roku. Przed piątkowym debiutem w PFL, Price walczył między innymi dla Bellatora, Brave CF i Cage Warriors.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.