Junior dos Santos zgodził się na zastępstwo za Caina Velasqueza w walce z Fabricio Werdumem

Junior Dos Santos Instagram

Po informacjach mówiących o tym, że Cain Velasquez wypadł z walki z Fabricio Werdumem na UFC 207, Junior dos Santos zgodził się na zastępstwo.

Wszystkie te wieści o wypadnięciu z karty walk Caina Velasqueza na dziewięć dni przed galą pojawiły się po tym jak Cain poinformował o swoich problemach z urazem pleców oraz metodą leczenia Kannabidiolem (CBD) zakazanycm przez USADA. W związku z tym pojawiły się informacje o tym, że UFC szuka zastępstwa za Velasqueza.

Były mistrz wagi ciężkiej Junior dos Santos poinformował, że zgadza się zmierzyć z Fabricio Werdumem na gali UFC 207.

„Cigano” i „Vai Cavalo” walczyli już raz ze sobą w 2008 roku na gali UFC 90 i wówczas zwycięzcą był dos Santos, który znokautował Werduma w pierwszej rundzie po 54 sekundach.

Ważne jest to, że walka dos Santos vs Werdum nie została oficjalnie zestawiona i zgodnie z informacjami od Ariela Helwani, Cain Velasquez wciąż jest na karcie walk. Nie wiadomo także, czy Fabricio Werdum zgodziłby się na walkę z JDS na dziewięć dni przed galą. Wiadomo jednak, że UFC zaoferowało Juniorowi pojedynek w przypadku wypadnięcia Velasqueza z karty walk.

I’m in, LETS GO! To dentro, VAMOS NESSA!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Junior Cigano Dos Santos (@junior_cigano)

3 thoughts on “Junior dos Santos zgodził się na zastępstwo za Caina Velasqueza w walce z Fabricio Werdumem

  1. Nie widze sensu, zeby CV walczyl jak ma miec operacje. Niech sie gosc leczy albo idzie na emeryture. Uwielbiam go, uwazam za najlepszego ciezkiego w historii MMA, no ale niestety sparingi na 110% i czeste walki zrobily swoje.

  2. nie wierzę w to ze tyle czekalem na Caina i znowu cos , to juz przestaje byc zabawne szkoda ze jest to tak kontuzjogenny zawodnik bo ogladac go w klatce to czysta przyjemnosc , co do sytuacji na początku sam Velasquez gadał ze zawalczy i potem dopiero przejdzie operację plecow , teraz widzę ze ogolnie moze wypasc : //

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *