Joanna Jędrzejczyk nie chce typować walki Amanda Nunes vs Ronda Rousey

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk z niecierpliwością czeka na walkę między aktualną mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes i byłą mistrzynią Rondą Rousey na gali UFC 207.

Dla Amandy Nunes będzie to pierwsza obrona tytułu natomiast dla Rondy Rousey będzie to powrót po ponad rocznej przerwie po porażce z Holly Holm i utracie tytułu. Joanna nie jest jednak chętna do typowania pojedynku, ponieważ ma przyjacielskie relacje z Rondą Rousey oraz z Amandą Nunes z którą razem trenuje w American Top Team.

„Nie lubię typować walk kogokolwiek. Oczywiście z Amandą Nunes jesteśmy koleżankami z klubu, ale z Rondą Rousey mam relacje od długiego czasu. Ona zasługiwała na walkę o pas zaraz po tym jak przegrała z Holly Holm. Minęło dużo czasu, ponad rok odkąd jest z dala od rywalizacji, ale jestem szczęśliwa z jej powrotu. Jestem też szczęśliwa, że Amanda będzie mogła obronić tytuł w walce z jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Myślę, że będzie to bardzo  trudna walka dla obydwu z nich, ale obydwie są bardzo, bardzo mocne. Nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nie wiem która z nich wygra tę walkę, ale będę ją oglądać.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *