Jon Jones chce być mistrzem na jakiego zasługują fani

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

W miniony weekend Jon Jones odniósł ogromny sukces pokonując na UFC 214 Daniela Cormiera i odzyskując tytuł mistrza wagi półciężkiej. Teraz czas na pewne postanowienia.

Na konferencji prasowej po gali, Jon Jones powiedział coś bardzo ważnego związanego z jego dalszą karierą jako mistrza, ponieważ chce sprostać zadaniu jakie stoi przed mistrzem.

— Ta walka przypomina mi moją pierwszą walkę o mistrzostwo, prawie. Jest tak, ponieważ czuję jakbym zaczynał wszystko od początku. Przeszedłem przez bardzo mroczny okres, depresję i wszystkie te rzeczy. Teraz jednak pojawiło się światło na końcu tego tunelu i czuję jakbym zostawił przeszłość za sobą i wymazał wszystko to, co zrobiłem wcześniej. Czuję, że to początek nowej kariery, nowego mistrzostwa. Chcę być lepszym mistrzem niż byłem w przeszłości.

— Czuję się jak nowy mistrz. To jest mój czas, aby zacząć wszystko od początku i zostać lepszym mistrzem, mistrzem na jakiego zasługują fani.

To oczywiście zależy od powodzenia w kolejnych pojedynkach i od samego Jona Jonesa o ile będzie w stanie trzymać się z dala od wszelkich kłopotów i bezmyślnego działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.