Plotka głosi, że Antonio „Bigfoot” Silva podpisał kontrakt z GLORY

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nieoficjalne informacje mówią, że Antonio Bigfoot Silva chce sprawdzić się w innej formule walki, a chodzi o kickboxing.

Serwis MMA Imports poinformował, że pojawiły się plotki mówiące o tym, że były zawodnik UFC walczący ostatnio dla rosyjskich organizacji Antonio Silva podpisał kontrakt z organizacją GLORY. Organizacja GLORY jest obecnie największą i najbardziej prestiżową organizacją kickboxingu.

Antonio Silva niezrażony najwyraźniej swoimi ostatnimi niepowodzeniami w MMA zechce być może spróbować swoich sił w innej formule walki. Mówiąc o ostatnich niepowodzeniach w mieszanych sztukach walki należy wspomnieć, że od maja 2013 roku Silva stoczył dziesięć walk z czego jedna zakończyła się jako nierozstrzygnięta i tylko jedną walkę wygrał, reszta to sromotne porażki.

Według tychże plotek wynika, że Antonio Silva miałby zmierzyć się w GLORY z mistrzem wagi ciężkiej Rico Verhoevenem na gali w Chinach.

One thought on “Plotka głosi, że Antonio „Bigfoot” Silva podpisał kontrakt z GLORY

  1. mogliby zrobic jakies prawo, ze jak ktos przegra z 5 walk pod rzad przez KO to mu blokuja licencje. Ten gosc powinien miec zakaz walczenia ze wzgledu na swoje zdrowie. Jego rekord na sherdogu jest czerwony, tak jak jego glowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.